Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasaros kursuose išeiviams – pažintis su šiuolaikine Lietuva

Pasaulio lietuvių akademija
Kursų logotipas / Pasaulio lietuvių akademija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liepos 5 dieną Kaune prasidės vasaros kursai „Refresh in Lithuania“, skirti studentiško amžiaus lietuvių diasporos atstovams. Dvi savaites kursų dalyviai ne tik mokysis lietuvių kalbos, bet ir susipažins su Lietuvos istorija, kultūra, socialine, ekonomine bei politine padėtimi.

Šie kursai – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) socialinio projekto „Pasaulio lietuvių akademija“ dalis.

„Manome, kad pasaulio lietuvių jaunimui reikalingi edukacijos centrai, kurie, be universalaus ir šiuolaikinius standartus atitinkančio išsilavinimo, galėtų padėti gaivinti lietuvių tapatybę ir imunitetą. Tiek šie kursai, tiek ir kiti Pasaulio lietuvių akademijos projektai – tai galimybė suburti pasaulyje išsibarsčiusius lietuvius, padėti išlaikyti išsisklaidžiusios tautos dalies ryšį su Tėvyne, supažindinti juos su šiuolaikine Lietuva“, – sakė Lietuvių išeivijos instituto vadovas prof. Egidijus Aleksandravičius.

Pirmą kartą organizuojamų kursų dalyviai lankys lietuvių kalbos pamokas, klausysis Lietuvos ir išeivijos istorijos, kultūros ir meno paskaitų, dalyvaus diskusijų klubuose. Pažintį su šalimi praturtins ekskursijos į muziejus bei kitas žymias Lietuvos vietas, įvairūs meno renginiai, vizitai valstybinėse institucijose. Visiems dalyviams bus išduoti VDU vasaros kursų diplomai.

Vasaros kursus organizuoja VDU ir Lietuvių išeivijos institutas, juos globoja Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min