Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasaros sezoną atidarys Gatvės Muzikos Diena

Gatvės muzikos dienos akimirka
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Muzikantai
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie gegužės pirmąją vyksiančios Gatvės muzikos dienos prisijungti kviečiami ir klaipėdiečiai.

Klaipėdoje prie akcijos jau pažadėjo prisijungti studija „Grock“ (prie restorano „Memelis“) bei DJ‘ų komanda, ketinanti, kaip ir praėjusiais metais, sudrebinti „Meridiano“ laivą. Taigi, muzikantai raginami paskubėti registruotis.

Tą pačią dieną duris „Memelio miesto“ teritorijoje atvers ir ilgai lauktas „Švyturio menų dokas“. Atidarymo šventę jie pradės prisijungdami prie Gatvės Muzikos Dienos su lauko scena ant Danės krantinės, o vakare pakvies ne tik visus akcijos dalyvius bendrai JAM sesijai, bet lauks ir miesto gyventojų bei svečių didžiajame koncerte, kurio metu pasirodys grupės iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

A.Mamontovo žodžius: šią dieną kiekvienas, kuris turi kokį muzikos instrumentą, išeina į savo miesto gatvę ir groja. Dalyvauti gali visi - profesionalai, mėgėjai, visi kurie tik gali išgauti kokį garsą ar netgi triukšmą.

Jau vykusios Gatvės Muzikos dienos parodė, kad akcijos dalyviai savo originaliomis idėjomis nusiteikę plėsti šios šventės ribas: akcijoje atsirado šokio, akrobatikos ir teatro spalvų.

Gatvės Muzikos Diena Klaipėdoje vyks senamiesčio teritorijoje gegužės 1 d. nuo 12 val. iki 22 val. Visi norintys dalyvauti, kviečiami registruotis el. paštu kultura@klaipeda.lt arba tel.: (8 46) 39 61 73 iki 2010 m. balandžio 21 d.

Registruojantis būtina nurodyti atlikėjo/grupės pavadinimą, muzikos stilistiką, pageidaujamą pasirodymo laiką ir vietą bei kontaktus. Numatomos vietos Klaipėdos senamiestyje: aikštelė Turgaus ir Tiltų g. sankryžoje (prie miesto žemėlapio); prie Meridiano laivo; tarp Jono g. ir Kepėjų g. (prie A. Boso skulptūros); prie „Kurpių“ baro; Teatro aikštė; Danės krantinė, link Šiaurinio rago; Turgaus gatvė; „Dienovidžio“ aikštė; prie  „Sporto prekių“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min