Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 20d. 21:18

VDA aspirantų paroda – tarsi vieša tarpinė peržiūra

Aspirantės ir parodos dalyvės Bronė Neverdauskienė ir Indrė Stulgaitė prie Agnės Biskytės instaliacijos „Siena: FASHION ICON“, bei Indrės Stulgaitės stiklo kūrinio.
Agnės Biskytės nuotr. / Aspirantės ir parodos dalyvės Bronė Neverdauskienė ir Indrė Stulgaitė prie Agnės Biskytės instaliacijos „Siena: FASHION ICON“, bei Indrės Stulgaitės stiklo kūrinio.

„Akademijos“ galerija (Pilies g. 44/2, Vilnius) š.m. balandžio 20–25 dienomis pristato Vilniaus dailės akademijos III studijų pakopos – meno aspirantų darbus.

Agnės Biskytės nuotr./Agnė Biskytė – „Suknelė-ikona“
Agnė Biskytė – „Suknelė-ikona“

„PUSĖ ½“ – tai simbolinis pavadinimas, atskleidžiantis studijų pusiaukelę. Temos jau patvirtintos ir pradėtos gvildenti, meninė išraiška ar naujos saviraiškos technologijos – pakeliui į profesionalų lygmenį. Dar likę daug neatsakytų klausimų, gal būt dar ne visi rakursai surasti pasirinktai temai išreikšti . Tačiau yra darbai, kurių autoriai drąsiai pristato juos visuomenei. Ši paroda – tai tarsi vieša tarpinė peržiūra, kurioje atvirai rodoma mastymo kryptis ir laukiama visuomenės reakcijos.

Parodos dalyviai – Agnė Biskytė (kostiumo dizainas), Saulius Jankauskas (keramika), Dalia Kiaupaitė (scenografija), Giedrė Mikulskaitė (grafika), Bronė Neverdauskienė (tekstilė), Indrė Stulgaitė (stiklas) – iš esmės jau susiformavę jaunieji menininkai. Meno aspirantūros studijos jiems – dar viena pakopa profesionalumo link.

Tikėtina, kad viešos VDA studentų peržiūros taps prasmingo dialogo su visuomene pradžia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min