Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU dėstytojai pagelbės moksleiviams

Šią savaitę VDU vyks nemokamos konsultacijos abiturientams.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Šią savaitę VDU vyks nemokamos konsultacijos abiturientams.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nuo pirmadienio Vytauto Didžiojo universitete prasideda visą savaitę vyksiančios intensyvios konsultacijos abiturientams.

Be įvairių mokymo dalykų užsiėmimų, šįkart numatyta ir psichologo paskaita apie tai, kaip suvaldyti stresą. Intensyvios konsultacijų savaitės metu universiteto dėstytojai moksleiviams ves nemokamus lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, fizikos, biologijos, informacinių technologijų bei užsienio kalbų – anglų, vokiečių ir prancūzų – užsiėmimus. „Kiekvieno dalyko užsiėmimai yra orientuoti į tuos abiturientus, kurie pasirinko laikyti valstybinį egzaminą, tačiau atvykti kviečiami visi norintys“, – ragino VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka.

Konsultacijų savaitės metu moksleiviai taip pat bus pakviesti į psichologo paskaitą „Kaip suvaldyti stresą egzaminų metu“. „Visiškai streso išvengti nėra įmanoma, tačiau galime geriau pažinti situacijas, kurios mums sukelia stresą, bei savo elgesį jose – tuomet tampa lengviau šias situacijas kontroliuoti“, – teigė paskaitą vesiantis doc. dr. Aidas Perminas.

Norintys dalyvauti konsultacijose kviečiami į jas registruotis internetu. Daugiau informacijos apie tai galima rasti interneto svetainėse www.vdu.lt ir www.viduje.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min