Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 13d. 10:57

VDU lietuvių kalbos mokysis 30 užsieniečių

VDU organizuojami vasaros kursai užsieniečiams patraukia ne tik Europos, bet ir kitų pasaulio šalių jaunimą.
VDU nuotr. / VDU organizuojami vasaros kursai užsieniečiams patraukia ne tik Europos, bet ir kitų pasaulio šalių jaunimą.

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) liepos 21 – rugpjūčio 14 vyks jau vienuoliktus metus organizuojami intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai, skirti užsieniečiams. Pramokti lietuvių kalbos Kaune šiemet ketina jaunimas iš įvairių pasaulio šalių.

„Mūsų krašto kalba ir kultūra patraukli ne tik kaimyninių šalių – Latvijos, Lenkijos – jaunimui, bet ir tolesnių šalių žmonėms. Mokytis lietuvių kalbos ir maloniai praleisti vieną mėnesį šiemet atvyks apie 30 žmonių iš Europos, Pietų Korėjos bei JAV“, – džiaugėsi VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė, lietuvių kalbos ir kultūros kursų vadovė prof. dr. Ineta Dabašinskienė.

Pasak akademikės, tokie kursai – gera proga pažinti, bendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio ir tuo pačiu pramokti užsieniečiams egzotiškai skambančią kalbą. Prisitaikant prie skirtingų atvykstančių svečių lietuvių kalbos žinių, kiekvieną vasarą VDU organizuojami trijų lygių –  pradedančiųjų, viduriniojo, pažengusiųjų – kursai.

Per kursų mėnesį studentai aplankys istorines Kauno vietas, muziejus, savaitgaliais keliaus į Vilnių, Trakus, mažąją Lietuvos Šveicariją – Anykščius ir kitas vietas. Pasilinksminti galės tarptautiniame vakarėlyje su tradicinėmis įvairių kraštų dainomis, šokiais ir valgiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min