Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 6d. 12:58

VDU moksleivius pakvies susipažinti su universitetu

Studentai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Studentai
Sausio 12 d., ketvirtadienį, 10 val. Vytauto Didžiojo universiteto rūmuose (K. Donelaičio g. 52) jau trečius metus iš eilės visiems moksleiviams duris atidarys renginys „Moksleivių diena VDU“. Tai – puiki galimybė kiekvienam moksleiviui, jo mokytojui ir tėveliams žvilgtelėti iš arčiau į universiteto gyvenimą ir pabendrauti su studentais bei dėstytojais.

Tradiciškai VDU rūmuose susirinks visi universiteto fakultetai, kolektyvai, kviestiniai svečiai, įvairios eksperimentų oazės. Visa tai padės atrasti universitetą. Iš visuose šešiuose pastato aukštuose vyksiančių renginių, kiekvienas galės rasti jį dominančią veiklą.

Pirmajame pastato aukšte moksleiviai turės galimybę pasigrožėti fotografijų paroda simbolišku pavadinimu „Moksleiviai VDU“. Kiekvienas galės pasivaikščioti po intriguojančius ir paslaptingus bibliotekos ir skaityklos labirintus.  Pagalbos ranką ties ir į visus rūpimus klausimus atsakys čia pat įsikūrusi VDU Studijų rinkodaros tarnybos komanda ir Studentų atstovybės nariai. Besidomintys medijų menu bus kviečiami į šiuolaikinių menų laboratoriją, kurią organizuos Menų fakulteto atstovai.

Antrajame aukšte vyks iškilmingas renginio atidarymas, o vėliau šurmuliuos fakultetų mugė, kurioje draugiški kiekvieno fakulteto atstovai atsakys į visus klausimus. Taip pat  bus pristatomos priėmimo aktualijos ir visos universitete siūlomos studijų programos. Tai pradžiugins praleidusius renginį „Matuokis profesiją“, kadangi šios dienos metu vyks šio projekto tęsinys.

Pakilusius į trečiąjį aukštą specialūs karjeros testai kvies išsiaiškinti tinkamiausią kiekvienam specialybę. VDU Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetai eksperimentais stebins visus susirinkusius specialioje „Eksperimentų oazėje“.

Ketvirtajame aukšte organizacijos „Kitas variantas“ draugai neleis nuobodžiauti ir atvykusiems mokytojams. Čia jų lauks specialūs seminarai apie auditorijos valdymą ir bendravimo su moksleiviais subtilybes. Atvykę moksleiviai galės atrasti save ir sėkmingai pasirinkti tolesnes gyvenimo gaires. Humoro, pokštų ir geros nuotaikos negailinti VDU radijo komanda nepaliks abejingų, o drauge praleistas laikas garantuos neišdildomus įspūdžius.

Visas  penktasis aukštas bus paskirtas projekto „Matuokis profesiją“ tęsiniui. Atvykę įvairių sričių specialistai spalvingais pasakojimais supažindins su savo darbo diena, o praktiniai patarimai kiekvienam leis apmąstyti būsimus pasirinkimus.

Užkopusius į pačią viršūnę – šeštąjį aukštą  – įvairiomis kalbomis pasveikins VDU Užsienio kalbų centro dėstytojai ir studentai iš užsienio. Čia specialioje mugėje bus galima susipažinti su įvairiomis kultūromis. Kiekvienas norintis galės dalyvauti įvadinėse užsienio kalbų pamokėlėse, sužinoti apie mainų galimybes. Savo jėgas moksleiviai pasitikrins atlikdami anglų kalbos bendrųjų pasiekimų testą.

Visą kelionę po įspūdingą universiteto pasaulį vainikuos universiteto studentės Renatos Novogreckaitės melodingos dainos ir margaspalvis tortas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min