Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU radijas žada sudrebinti Kauną

Šeštadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai šėlo didžiausiame „Mashup Bootie“ vakarėlyje.
Mindaugo Vaičiulio nuotr. / Vakarėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 20 dieną, ketvirtadienį, 21 val., klube „Embassy“ (Kovo 11-osios g. 22) Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) radijas organizuoja renginį, skirtą savo veiklos pristatymui. Šelmišką renginio atmosferą kaitins „house“ muzikos atstovai – DJ Iewse ir DJ Simple, o nuo vidurnakčio publiką audrins kviestinis svečias – dainininkas Mantas, kuris atliks savo garsiausius hitus.

„Šio renginio programa atspindės VDU radijo stilių – jaunatvišką, entuziastingą, su ypatingu laisvės polėkiu. Kadangi universiteto radijas transliuoja skirtingo stiliaus dainas, renginio metu taip pat dominuos dviejų skirtingų žanrų muzika“, – pasakojo vienas VDU radijo įkūrėjų Haroldas Urbonavičius.

Pasak vakarėlio organizatorių, renginio tikslas – supažindinti visuomenę su VDU radijo veikla, ir tuo pačiu auditorijai suteikti nepamirštamų įspūdžių bei išskirtinių emocijų. Organizatorių teigimu, prisistatymo renginiui atiduota išties daug laiko ir jėgų.

VDU radijas – tai nepriklausomas, pačių studentų iniciatyva sukurtas projektas, kuriame šmaikščiai, žaviai ir sarkastiškai perteikiamas požiūris į studentams aktualius dalykus.

„Mes sukūrėme erdvę, kurioje studentams suteikiama visiška saviraiškos laisvė,“ – teigia H. Urbonavičius. Šio radijo atsiradimą ir veiklą, nuo pirminės koncepcijos iki galutinio rezultato, inicijavo trijų VDU studentų grupė: Donatas Bartkus, Haroldas Urbonavičius ir Lukas Motiejūnas.

Viena pagrindinių VDU radijo vertybių – liberalumas, tad čia nėra apribojimų, formatų, griežtos laidų struktūros ar tematikos. Studentai patys kuria laidas, sudarinėja grojaraščius ir tiesiog gerai leidžia laiką. „Visi žmonės kaip žmonės, bet iš kur mes tokie faini“, – kalbėdami apie VDU radiją juokauja jo įkūrėjai. Radijo laidų temos skirtos studentiškai auditorijai, čia kalbama apie viską, kas aktualu, įdomu ar tiesiog intriguoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min