Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 27d. 11:52

Vėjas prikrėtė eibių Drevernos uoste: bokštas atsidūrė vandeny

Drevernos uoste trečiadienio vakarą dėl vėjo  kelioms valandoms pakilo vandens lygis.
Drevernos uosto nuotr. / Drevernos uoste trečiadienio vakarą dėl vėjo kelioms valandoms pakilo vandens lygis.

„Šiandien viskas kaip buvę, saulė šviečia, vandens nebėra“, – sako Drevernos mažųjų laivų uosto administratorius Edmundas Samalius. Trečiadienio vakarą vėjas į uostelį buvo priginęs vandens ir užliejęs teritoriją, tačiau vėjui pakeitus kryptį vanduo nuslūgo, liko tik sunešti lapai ir šakos.

Anot E.Samaliaus, tokį reiškinį Dreverna išgyvena kasmet po keletą kartų. Vos tik įsivyrauja pietvakarių vėjas, vandens lygis ima kilti ir užliejamas Kuršių marių pakrantėje esantis paplūdimys. Trečiadienio vakarą skendo ir suoleliai, ir likusi persirengimo kabina, vanduo telkšojo aplink bokštą.

„Užtvindyta buvo pievutė, kur „kemperius“ laikome. Į namelius vanduo nebėgo, jei jau patektų, visa Dreverna būtų skendusi“, – sakė E.Samalius.

Anot administratoriaus, vandens būta maždaug iki kelių.

„Čia apsemia keletą kartų per rudenį. Gali būti, kad ir šįvakar bus, jei pietvakarių vėjas pasisuks. Mes jau pripratę, tai aš ramiai kalbu“, – juokaudamas sakė vyras.

Pažiūrėti užtvindytos pakrantės trečiadienį vyko smalsuoliai.

„Vaizdas ne kasdienis. Smalsautojai važiavo ir važiavo, buvo iki vėlumos. Vanduo ėmė kristi apie 22 valandą, labai staigiai, vos tik pasisuka iš pietvakarių vėjas į vakarus, nelieka vandens per pusvalandį. Čia 5-6 valandų reikalas ir vandens nebėra“, – sakė administratorius.

Temos: 5 Lietus Vanduo Uostas Škvalas
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min