Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vėl gresia pokyčiai Kauno valdžioje?

Kauno valdančioji koalicija teigia esaanti stabili
Kaunas.lt nuotr. / Kauno valdančioji koalicija „Vardan Kauno“
Šaltinis: 15min
0
A A

Neoficialiomis 15min.lt žiniomis, kai kurie Kauno miesto savivaldybės valdančiosios koalicijos nariai pradėjo svarstyti galimybę atstatydinti socialdemokratų frakcijos narį Antaną Nesteckį iš Administracijos direktoriaus pareigų. Jei taip įvyktų, galėtų keistis dabartinės valdančiosios koalicijos „Vardan Kauno“ sudėtis, į ją vietoje socdemų įsilietų kažkuri iš dabar opozicijoje esančių frakcijų – Liberalų sąjūdis, „Vieningas Kaunas“, „Dirbame Kaunui“.

„Vardan Kauno“ sudaro Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos liberalų ir centro sąjungos, Darbo, Jaunosios Lietuvos, Tvarkos ir teisingumo partijų ir Jungtinės socialdemokratų bei vieno nepartinio (Žydrūnas Geršva į Tarybą pateko kaip partijos Tvarka ir teisingumas narys) frakcijos.

Viena iš priežasčių, kodėl smarkiai nukraujavę socdemai (kai kurie buvę partijos nariai įkūrė frakciją „Vardan Kauno“, kiti perbėgo į kitas frakcijas) galėtų būti išstumti iš valdančiosios koalicijos – mažai frakcijai priklauso per daug svarbių postų. Socdemų frakcijai priklauso administracijos direktoriaus, vicemero (tiesa, šiuo metu jis yra tuščias, nes vietoje į korupcijos skandalą įsivėlusio Kęstučio Kriščiūno naujas nėra paskirtas) postai, Švietimo ir sporto komitetui vadovauja Valys Venclovas, Privatizavimo komisijai – Orinta Leiputė.

Teoriškai, jei būtų apsispręsta bandyti atstatydinti A.Nesteckį, tai galėtų būti daroma šį ketvirtadienį, balandžio 26 d., vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Tai jau ne pirmas kartas, kai A.Nesteckį siūloma atleisti iš Administracijos direktoriaus posto. Šių metų sausio 25 d. „Vieningo Kauno“ inciatyva jau buvo užregistruotas toks siūlymas. Priežastis – Kauną supurtęs miesto politikų korupcijos skandalas, į kurį pakliuvo ir socialdemokratų deleguotas vicemeras Kęstutis Kriščiūnas.

A.Nesteckis savivaldybės administracijai vadovauja nuo 2011 m. spalio pabaigos. Jis šį postą gavo į mero kėdę grįžus konservatoriui Andriui Kupčinskui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min