Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 23:00

Vėl skundžiamasi, kad „Klasco“ dulkina

Vėl skundžiamasi, kad „Klasco“ dulkina Žalias
Džiugo LUKOŠEVIČIAUS nuotr. / Vėl skundžiamasi, kad „Klasco“ dulkina

Socialinėje erdvėje vėl piktinamasi, kad AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija („Klasco“) krauna dulkius krovinius (naftos koksą, geležies rūdą, ferolydinius). Esą jų pradėta krauti dar daugiau, kalnai pūpso ant krantinės, o Vitės kvartalo gyventojų palanges vėl nuklojo juodos dulkės.

„Klasco“ generalinis direktorius Vytautas Štumbergas sako, kad šio krovinio šiemet ant krantinių kur kas mažiau. Anot jo, kad ir ką bendrovė darytų, vis tiek kažkam neįtinka.

V.Štumbergo teigimu, jokių naujų krovinių krūvų nėra. Kraunamas tas pats krovinys. Anksčiau ant kratinių būdavo 100-200 tūkst. tonų krovinio, o šiuo metu nėra nė 50 tūkst. tonų.

„Gyventojai prašė, kad šio krovinio būtų kuo mažiau. Iki Naujųjų metų nieko pakeisti negalėjome, o po Naujųjų pakeitėme sutartis su klientais, dabar imame vienkartines partijas, nebesandėliuojame. Kiekis minimalus, net nėra laivo partijos. Užsakome vieną laivo partiją, ji išvežama, užsakome kitą. Stengiamės, kad ant krantinių nebūtų didelio šio krovinio kiekio. Rietuvės sumažintos ir yra žemos. Bet kad ir ką darytume, vis tiek bus negerai“, – sakė „Klasco“ vadovas ir pridūrė, kad taikomos visos apsaugos priemonės ir situacija niekuo nepasikeitė. Stovi taršos matavimo stotelės, imami mėginiai, jokių pažeidimų nefiksuojama.

„Kietųjų dalelių ore prie „Klasco“ yra 3 kartus mažiau nei pačiame mieste. Organizavome susirinkimą su žmonėmis, – nei jie skundžiasi, nei ką. Šiandien kietųjų dalelių ore yra daugiau visoje Lietuvoje, nes šaltuoju metu kūrenamos krosnys. O Vitės kvartale yra privačių namų, kurių krosnyse kūrenamos malkos, anglys.“

Bendrovės vadovui apmaudu, nes „Klasco“ pasirūpino Vitės kvartalo gatvių švara: skyrė mašinų, kad iššluotų druską, žvyrą, kurie buvo barstomi, kad nebūtų slidu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Vakarų ekspresas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

00:47
29:13
27:05

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min