Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vėlinių metu Vilniuje dirbs sustiprintos policijos pajėgos

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 29–lapkričio 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sieks sudaryti kuo patogesnę ir saugesnę aplinką vykstantiesiems aplankyti artimųjų kapų.

Pareigūnų išplatintame pranešime spaudai teigiama, kda sustiprintos policijos pajėgos veiks pagal viešosios tvarkos palaikymo ir eismo priežiūros Visų šventųjų ir Vėlinių švenčių metu planą. Viešosios policijos pareigūnai patruliuos prie kapinių, teiks visokeriopą pagalbą vykstantiesiems pagerbti mirusiuosius. Kaip įprasta, policija ypatingą dėmesį skirs vežamiems senyvo amžiaus ir neįgaliems žmonėms, reguliuos transporto ir pėsčiųjų eismą vadovaujantis laikinaisiais kelio ženklais, stebės transporto priemonių srautus į automobiliams stovėti skirtas vietas, pagelbės privažiuoti prie kapinių, informuos apie eismo sąlygų ypatumus.

Intensyviausiai bus dirbama tamsiuoju metu. Dėl didelio kapinių lankytojų srauto ir intensyvaus eismo, vairuotojų prašome būti itin atidžiais, kantriais ir pakančiais vienas kitam, atkreipti ypatingą dėmesį į laikinuosius kelio ženklus. Įspėjame vairuotojus griežtai laikytis Kelių eismo taisyklių, kelio ženklų, nustatyto važiavimo greičio, segėti saugos diržus, jokiu būdu nevairuoti rizikingai, nesėsti prie vairo išgėrus, gerbti pėsčiuosius. Pėsčiuosius raginame gatvėse ir keliuose elgtis apdairiai ir atsakingai, tamsiuoju paros metu nepamiršti segėti atšvaitus. Paprastai nemažų sunkumų patiria vairuotojai, norintys automobilius pasistatyti arčiau kapinių, todėl primename, jog automobiliai gali būti parkuojami tik leistinose vietose ir jokiu būdu netrukdyti eismui. Pastebime, jog pasiekti lankomus kapus neretai būna paprasčiau automobilio stovėjimo vietą pasirinkus kiek atokiau nuo pačių kapinių.

Esant galimybei, į kapines siūlome vykti viešuoju transportu, kuris švenčių dienomis bus gausus ir prieinamas. Vėlinės yra žmonių bendrumo, rimties ir susikaupimo metas. Jo metu suvokiame žmogaus vertingumą ir brangiausią gyvenimo duotą turtą – savo bei artimųjų sveikatą ir gyvybę. Pagerbkime mirusiuosius, saugokime vienas kitą ir jauskime atsakomybę už gyvuosius, teigia pareigūnai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min