Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Versija: Andrius Ūsas į paskutinę kelionę galėjo leistis ne vienas

Andrius Ūsas E.Jakilaičio laidoje
Lryto TV iliustr. / Andrius Ūsas E.Jakilaičio laidoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau beveik savaitę pagrindinė Alytaus rajono Eigirdonių, Žaliosios ir Silvanavo kaimų gyventojų pokalbių tema – kaip jų apylinkėse galėjo žūti skandalingai išgarsėjęs Andrius Ūsas?

„Lietuvos ryto“ kalbinti žmonės tik traukė pečiais, kraipė galvą ir tikino negalintys suprasti, kaip vadinamojoje Kauno pedofilijos byloje išgarsėjęs A.Ūsas keturračiu motociklu atsidūrė tokioje nuošalioje pamiškėje ir nuskendo viksvomis apžėlusiame griovyje. Vanduo jame nesiekia ir kelių.

Seklus vandens telkinys, kuris per vasaros karščius išdžiūsta, yra apaugęs karklais ir juodalksniais, tolėliau stiebiasi beržai. Šalia duobėto lauko takelio paskutinio posūkio prigludęs tankus eglynas.

Tačiau mišku A.Ūsas nevažiavo. Draugai pamestą jo kairės rankos pirštinę rado irgi laukuose – maždaug pusantro kilometro nuo nelaimės vietos.

„Nebent velnias jį galėjo čia atnešti, jeigu tikrai buvo kaltas. Tuomet baisesnio teismo jam jau nebegalima sugalvoti.

Kitaip negaliu paaiškinti, kodėl žmogus atsibeldė į tokį užkampį ir kaip prigėrė beveik šaukšte vandens“, – svarstė puskilometris nuo tragedijos vietos gyvenanti moteris.

Vyrai juokavo, kad ir girti nesugalvotų belstis vos įžiūrimu lauko keliuku, kuris nežinia kur veda.

Jie svarstė, jog tokiomis vietomis galėtų bandyti važiuoti tik gerai jas pažįstantis žmogus, bet ne tas, kuris čia atsidūrė pirmą kartą.

„Vienintelės liudininkės, jei kas sugebėtų jas prakalbinti, yra mano ir kaimynų karvės. Kai įvyko nelaimė, jos ganėsi pririštos visai šalia nelaimės vietos“, – pajuokavo eigirdoniškis Valdas A.

Tai jis praėjusį sekmadienį apie 16 valandą ėjo į ganyklą perrišti karvės ir pastebėjo griovyje tarp viksvų burzgiantį įklimpusį keturratį motociklą.

Šalia vandenyje kniūbsčias gulėjo vyras, o netoliese plūduriavo šalmas.

Ir girtam prigerti – stebuklas

Tada žmonės svarstė, kad tokioje vietoje įmanoma prigerti nebent mirtinai prisigėrus alkoholio – ir tai reikėtų labai pasistengti arturėtų sustoti širdis.

Atvykę policininkai iš karto pamatė, kad nelaimėlis labai panašus į A.Ūsą. Tai netrukus patvirtino ir atskubėję jo draugai, pramogavę Silvanavos kaime.Negalėčiau patikėti, kad taip sugebėtų vairuoti žmogus, kuriam nustatytas daugiau kaip 3 promilių girtumas.

Atrodė, kad važiavo dviese

Kitą dieną po nelaimės atsirado mačiusių, kaip sekmadienį apie 14 valandą vyras, užsidėjęs šalmą, juodu motociklu Eigirdonių kaimo asfaltu lėkė Onuškio link. Jis buvo pasukęs į pievą, bet netrukus grįžo ant asfalto.

Po to motociklininkas įsuko į žvyrkelį ir šiek tiek pavažiavęs iš trijų lauko keliukų pasirinko patį prasčiausią, vos įžiūrimą.

Tas šunkelis ir atvedė į pamiškę, kuria iki tol, regis, nėra važiavęs nė vienas keturratis.

Žaliosios kaime prie žvyrkelio, vedančio į asfaltuotą kelią Butrimonys-Onuškis, esančios sodybos šeimininkas tikino apie 13 valandą pastebėjęs važiuojantį juodą didelį keturratį motociklą, tačiau atgal niekas negrįžo.

Jam pasirodė, kad tuo motociklu važiavo du žmonės.

„Bet motociklas važiavo tiesiai, nevingiuodamas. Negalėčiau patikėti, kad taip sugebėtų vairuoti žmogus, kuriam nustatytas daugiau kaip 3 promilių girtumas. Pats daug metų vairuoju. Kartais ir išgeriu. Bet girtutėlis taip važiuoti negalėčiau“, – įsitikinęs Žaliosios kaimo gyventojas.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min