Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 25d. 09:29

Verslininkai bijo, statybininkai ramina

Arenos statybų tempai ėmė kelti nerimo pajūrio verslininkams.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos areną trečiadienį apžiūrėję FIBA Europe atstovai liko patenkinti.

Pajūrio verslininkai ėmė nerimauti dėl Klaipėdos arenos statybų tempų, tuo tarpu statytojai atremia, kad viską padarys laiku.

Apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslininkai ėmė viešai kalbėti, kad arenos likimas jiems vis dar neaiškus ir ilgai planuotos investicijos gali nueiti šuniui ant uodegos.

Kaip teigė projekto „Smiltelės.lt“, vienijančio gyvenamąja nuoma užsiimančius pajūrio gyventojus, vadovė Augustė Bartkevičiūtė, čempionatas jau visai čia pat, o savivaldybė praneša, kad statyboms išleista tik kiek daugiau nei pusė numatytų lėšų. Nerimo pasėjo ir žinia, jog areną statanti kompanija „Vėtrūna“ meta didesnes pajėgas į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Čempionato burtai mums buvo labai palankūs. Klaipėdoje žaisti turi Rusijos, Ukrainos, Bulgarijos, Gruzijos, Slovėnijos ir Belgijos rinktinės. Vieninteliai belgai gali drąsiai sau leisti brangią nakvynę, bet jų sirgalių tikriausiai daug nesulauksime. Likusių penkių valstybių krepšinio aistruoliai, ir taip daug išleidę kelionei ir bilietams į varžybas, tikrai ieškos galimybių Klaipėdoje ar netoli jos gyventi pigiau“, – teigė A.Bartkevičiūtė.

Apgyvendinimo paslaugas teikiantys pajūrio verslininkai jau spėjo pastebėti, kad neužbaigus laiku pastatyti arenos, čempionatas galėtų būti iškeltas į Vilnių, „Siemens“ areną.

Klaipėdos „Švyturio“ areną statančios kompanijos atstovas Džeraldas Kauneckas teigė, kad nerimavimai yra be pagrindo. „Arena pastatyta, ji stovi jau! Jau įpusėjo kėdžių montavimo darbai. Paraleliai daromi visi vidaus apdailos darbai“, – ramino pašnekovas.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas jau kelis kartus pabrėžė, jog alternatyvų nebėra – arena privalo būti pastatyta laiku.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min