TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkai kviečia „pėdinti“ į senamiestį

Akcija "Pėdink į senamiestį"
I. Ozturhan/15min.lt nuotr. / Senieji Klaipėdiečiai stovės septyniose senamiesčio vietose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią vasarą ėmus sistemingai viešinti Klaipėdos senamiesčio renginius, kaip viena iš idėjų pasiūlyta butaforiniai senieji klaipėdiečiai, dalijantys renginių lankstinukus. Liepos pabaigoje jų gretas verslininkų iniciatyva papildė dar keletas egzempliorių, kurie netrukus kvies pigiau pramogauti bei dalyvauti loterijoje ragindami „Pėdink į senamiestį“.

Pirmasis butaforinis senojo klaipėdiečio stendas buvo pastatytas prie Klaipėdos turizmo informacijos centro Turgaus gatvėje. Pasak Romando Žiubrio, viešinančio senamiesčio renginius, šis stendas, kuriame pavaizduota Prūsijos karališkoji šeima, sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. Iki šiol „senieji klaipėdiečiai“ išdalijo apie 2 tūkst. lankstinukų, kuriuose afišuojami senamiestyje vykstantys renginiai.

Nuo penktadienio prie kelių senamiestyje įsikūrusių įstaigų atsiras dar 6 senieji klaipėdiečiai, tarp kurių kadaise buvusi aktyvi skautė ir Vytauto Didžiojo gimnazijos mokytoja su būreliu draugų, žvejas, moteris ant dviračio latviškais tautiniais drabužiais bei dar keli kiti senieji uostamiesčio gyventojai. Jų nuotraukos gautos iš muziejaus, o sutikimą jas publikuoti davė pavaizduotų žmonių artimieji. Šių personažų kišenėse netrukus atsiras ir Jūros šventės programa, kurios, pasak R.Žiubrio, jau teiraujasi turistai.

I. Ozturhan/15min.lt nuotr./Akcija
I. Ozturhan/15min.lt nuotr./Akcijos „Pėdink į senamiestį" kuponas

Rugpjūčio pirmąją pradedama senamiesčio akcija-loterija „Pėdink į senamiestį“ savaitgaliais pramogauti ir laiką leisti kartu kvies įvairias socialines grupes. Senųjų klaipėdiečių kišenėse bus galima rasti akcijos kuponų, kuriuose atvykėliai ras penkias kategorijas, iš kurių galės rinktis, kuriai priskirti save ir į kurią kavinę „pėdinti“ savaitgaliais.

Senjorai šeštadienį ir sekmadienį kviečiami pasigardžiuoti kava, arbata ir saldumynais už vieną litą,  emigrantus į tėvynę grįžti vilios „Emigrantų duona“ – apsilankę kavinėje atostogų grįžę emigrantai gaus nuolaidą duonai su česnakais, nuolaidomis bus viliojamos porelės, šeimos ir jaunimas. Pastariesiems bus siūloma įsigyti kavos išsinešti perpus pigiau. Kaskart apsilankę kavinėje lankytojai rinks „pėdas“: surinkę aštuonias, žmonės turėtų lankstinuką įmesti į senamiesčio pašto dėžutę iki rugpjūčio 30-osios. Jau įsteigtas ir vienas prizas – nakvynė Palangos viloje „Mama Rosa".

Senamiesčio verslininkų sąjungos pirmininkė Eugenija Odebrecht sakė, jog verslininkai mielai įsitraukė į šią akciją, tačiau tai yra tik pradžia. Laukiama ir daugiau verslininkų, kurie prisidėtų prie senamiesčio gaivinimo programos ir kviestų žmones jame lankytis bei steigtų prizus loterijos „Pėdink į senamiestį“ nugalėtojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min