Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkas kaltina E.Gentvilą verslo žlugdymu

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius E.Gentvilas teigė, kad jūra valstybės biudžetui duoda nemenkus pinigus.
G.Kubiliūtės nuotr. / Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius E.Gentvilas.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Klaipėdos hidrotechnikos“ generalinis direktorius Pranciškus Jurgutis viešai išplatino pranešimą dėl sąmoningo verslo žlugdymo.

Jo nuomone, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas prieš jį ir jo verslą vykdo žlugdymo kampaniją.

Kovo ir balandžio mėnesiais žiniasklaidai kelis kartus E.Gentvilas pateikė žinių, kad Klaipėdos jūrų uostas nutrauks sutartis su finansinių sunkumų slegiama verslininko P.Jurgučio kontroliuojama bendrove „Klaipėdos hidrotechnika“.

„Įprasta, kad verslo srityje ketinimai pasirašyti ar nutraukti sutartis nėra komentuojami viešai vienos pusės. Sutartis pasirašo du subjektai, todėl ir jų teisės teikti viešąją informaciją yra vienodos“, – teigia verslininkas.

Kaip žinoma, teismui perduota byla, kurioje P.Jurgutis kaltinamas bandymu papirkti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinį direktorių E.Gentvilą.

Ikiteisminį tyrimą atlikę Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai nustatė, kad praėjusių metų rugpjūčio 5 d. jis pasiūlė 200 tūkst. litų kyšį E.Gentvilui. Kaltinamasis šią sumą įmonės vadovo kabinete savo ranka įrašė į jo užrašų knygutę.  

Prokurorų teigimu, kyšis buvo pasiūlytas siekiant paveikti valstybinės įmonės generalinį direktorių priimti palankius sprendimus P.Jurgučio vadovaujamai bendrovei atliekant kai kuriuos statybos darbus.  

Už didesnio nei 250 MGL vertės kyšio davimą arba pasiūlymą jį duoti valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui, siekiant neteisėtos paperkamo asmens veikos vykdant įgaliojimus, gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min