Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 25d. 23:11 , Atnaujinta: 2014 gruodžio 25d. 23:27

Verslininko „gerumo“ akcija papiktino kaunietį: nuo kada tapo gerai girdyti benamį alkoholiu?

Untitled-1
Kadras iš vaizdo įrašo

Kaunietis verslininkas Kęstutis Fedirka Kalėdų proga surengė neįprastą dovanų akciją benamiams. Vyras parduotuvėje nupirko įvairių alkoholinių gėrimų, maisto. Viską išdalino Kauno benamiams.

„Nenorėjau kažko įžeisti, įtikti ar kam nors pakenkti. Tai buvo tiesiog natūrali reakcija į susiklosčiusią situaciją mūsų Tėvynėje. Padariau tai nuoširdžiai ir tikiuosi, kad suprasite mane teisingai. Gerų švenčių ir linksmų Kalėdų.“ – taip pakomentavo vaizdo įrašą, kuriuo savo „Facebook“ paskyroje pasidalino K.Fedirka.

Tai – pasityčiojimas iš benamių

Tuo metu Ikrauk.lt skaitytoją Eglių papiktino tokia „gerumo“ akcija. Jo manymu, tokiu būdu buvo pasityčiota iš Kauno benamių ir parodyta, kad Kalėdos ne visiems šventos.

„Šį Kalėdų vakarą iki manęs „Facebook“ atskriejo naujas vaizdo įrašas, kaip Kaune nustebinami benamiai. Prieš žiūrint jį, pagalvojau „Puiku, kažkas prisiminė ir ne taip gerai gyvenančius!“, tačiau pažiūrėjus pirmas sekundes vaizdo įrašo, žandikaulis pradėjo iš lėto leistis žemyn...“ – redakcijai laiške rašė skaitytojas Eglius.

Čia tas pats kaip žmogui, kuris automobilio avarijoje neteko šeimos ir savo kojų, dovanoti naują automobilį, – piktinosi skaitytojas Eglius.

Vyras teigė pasipiktinęs tuo, kad neva kažkoks geradarys nusprendė nudžiuginti Kauno benamius.

„Tačiau nudžiuginimo būdą pasirinko, matomai, artimą sau – dovanojant alkoholį! Žmogui, kuris galbūt ir pateko į tokią gyvenimo duobę, būtent dėl alkoholio, imti ir dovanoti jį? Girdyti toliau ir nesuteikti vilties gyventi šviesiau? TYČIOTIS iš jo? „Va, pragėrei namus, tai imk dar, pragerk viską, ką beturi, o aš nufilmuosiu ir parodysiu savo draugeliams tai“. Čia tas pats kaip žmogui, kuris automobilio avarijoje neteko šeimos ir savo kojų, dovanoti naują automobilį...“, – piktinosi skaitytojas Eglius.

Skaitytojas tvirtino nenorintis pasakyti, kad blogai yra ištiesti pagalbą tokio likimo ištiktiems žmonėms, tačiau galima pasirinkti geresnį pagalbos būdą.

„P.S. vaizdo įraše kelis kartus tasai geradarys verčia benamius vartoti alkoholį viešoje vietoje, o tai jau yra draudžiama“, – atkreipė dėmesį Eglius.

Dėkojame jam už išdėstytą nuomonę.

 

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min