Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkus kviečia gaivinti miesto centrą

Norint įrengti lauko kavinę, būtina projektą suderinti su savivaldybe
„15min” nuotr. / Norint įrengti lauko kavinę, būtina projektą suderinti su savivaldybe
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno miesto savivaldybė ieško būdų, kaip atgaivinti miesto centrinę dalį – Laisvės alėją.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas kreipėsi į Administracijos direktorių dėl nekomercinių kultūrinių renginių organizavimo miesto centrinėje dalyje vasaros sezono metu. Miesto vadovas taip pat atkreipia ir verslininkų, dirbančių miesto centre, dėmesį, prašydamas nelikti abejingus ir prisidėti savo iniciatyvomis.

„Įmonės, kurios yra socialiai atsakingos, aktyviai remia įvairius kultūros projektus, savo lėšomis pasirūpina miesto žaliaisiais plotais, gali tikėtis ir mokesčių lengvatų“, – sakė Kauno meras A.Kupčinskas.

Jo teigimu, savivaldybės ir socialiai atsakingų įmonių bendradarbiavimas yra ypač naudingas visiems miestiečiams. Pernai Prieplaukos krantinėje, esančioje šalia Vytauto bažnyčios ir senosios Kauno prieplaukos, savivaldybės lėšomis ir verslininkų iniciatyva buvo pastatytas daugiau kaip 1200 vietų vasaros renginių amfiteatras. Čia pernai vasarą vyko UAB „Perkūno namai“ organizuotas muzikos festivalis „Daugirdas gyvai“. Koncertuose lankėsi ir miestiečiai, ir svečiai, ir turistai. Nežiūrint blogos šalies ekonominės situacijos, muzikos festivalio „Daugirdas gyvai“ koncertus planuojami rengti ir šiais metais.

Palaikant gerą verslininkų iniciatyvą, balandžio 30 dienos miesto tarybos posėdyje buvo nuspręsta nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. atleisti UAB „Perkūno namai“ nuo vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti (teikti paslaugas) kavinėje prie Prieplaukos krantinės. Šis tarybos sprendimas paskatino ieškoti būdų glaudesniam verslo ir savivaldybės bendradarbiavimui. Savivaldybės administracijos direktoriui buvo pavesta parengti sprendimo projektą dėl lauko kavinių atleidimo nuo vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti (teikti paslaugas) Kauno viešosiose vietose.

Pasak savivaldybės Licencijų ir paslaugų skyriaus vedėjos Rasos Palevičienės, kol kas dar anksti kalbėti apie konkrečius terminus ir vietas, kur galios mokestinė lengvata. Rengiant minėtą sprendimo projektą, reikės atsižvelgti į galiojančius įstatymus ir miesto interesus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min