Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 5d. 16:27

Verslo atstovai apsidžiaugė, kad PVM nedidės

Naktinis apsipirkimas Kauno „Akropolyje“
Eriko Ovčarenkos/ dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Pirkėjas.

Lietuvos verslo konfederacija sveikina šiandien Vyriausybės priimtus sprendimus biudžetą koreguoti ne didinant pridėtinės vertės mokesčio tarifą iki 23 proc., bet mažinant biudžeto išlaidas. Kadangi ekonominis sunkmetis ne tik nesibaigė, bet iškilo ir naujų grėsmių, kurios dar prieš šešis mėnesius nebuvo aktualios, išlaidų mažinimas yra efektyviausias būdas palaikyti ekonomikos stabilumą.

„Europos rinkos, tarp kurių yra ir mūsų šalies svarbiausi eksporto partneriai, susiduria su ekonomikos lėtėjimu. Tad galime tikėtis, kad Lietuvos eksportas, buvęs pagrindiniu šalies ekonomikos varikliu, pradės lėtėti. Paskutiniais mėnesiais pradėjęs augti vidaus vartojimas duoda vilčių sulaukti ekonomikos stiprėjimo dėl vidinių šalies resursų. Manome, kad esant didelei tikimybei, jog eksporto apimtys mažės ir dėl to lėtės ekonomika, pridėtinės vertės mokesčio tarifo didinimas būtų žalingas, nes atsilieptų ne tik vartotojams bet ir atsigaunančioms paslaugų bendrovėms“ – teigia Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

Lietuvos verslo konfederacija taip pat rekomenduoja didinti skolinimąsi vidaus rinkoje iš Lietuvos gyventojų, didinant trumpalaikių 1–2 metų trukmės Vyriausybės vertybinių popierių pasiūlą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min