Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslo seilėtekis

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai kurie verslininkai žiūri į naująją prezidentę ir jiems seilė teka. Ateis joji nuo liepos vidurio, pažiūrės į sunkmetį akmeniniu žvilgsniu, ir tas kaipmat išgaruos iš šalies, uodegą pabrukęs.

„O jeigu ne, – galvoja mažesni optimistai, – o jeigu ne, tai ji išsitrauks savo juodąjį diržą. Vat tada tai bus tiems ekonomikos sąstingiams!“

Tokia ta žmogaus prigimtis: žvelgia į kažin kokius tolius ir svajoja, o kad svajonės pildosi čia pat po nosimi – nemato... Saulėtekio komisija prie Vyriausybės jau dabar žada gerinti verslininkų gyvenimą. Vyriausybė, kad ir kaip būtų keista, net nelabai prieštarauja.

O pažadai liejasi. Pavyzdžiui, ne už kalnų turėtų nušvisti ta diena, kai įsteigti įmonę kainuos pigiau nei nusipirkti televizorių. Tereikės apsispręsti, kuri pramoga linksmesnė, ir žiū – tu jau ne tingus TV spoksotojas, o beprakuntąs verslininkas.

Jei kam niežti rankos, turėtų žinoti, jog bus panaikinta licencijos antspaudų gamybai. Tad auginkim, tautiečiai, bulves – žymeklių technologiją įvaldėm dar vaikystėj!

Tokia ta žmogaus prigimtis: žvelgia į kažin kokius tolius ir svajoja, o kad svajonės pildosi čia pat po nosimi – nemato...

Priešgaisrinę įrangą taip pat galės montuoti bet kas, todėl jau dabar privalu pradėti pumpuoti raumenis. Juk nėra pigesnio apsisaugojimo nuo ugnies būdo nei didžiuliai kibirai šalto vandens. Vienintelis darbas – tik sunešioti juos į biurus ir sustatyti pakampėse. Ir dar sąskaitas išrašyti.

Raumenys pravers ir kitose srityse, pavyzdžiui, vadinamajame bankroto procedūrų vykdyme. Šiai veiklai irgi nebereikės licencijos, bet įmanomas variantas, jog ne visi, pas kuriuos ateisite pranešti apie jų bankrotą, meiliai su tuo sutiks. Anot liaudies išminties, tokiais atvejai lazdos ir apvalūs bicepsai labai padeda.

Papildomi popieriai taip pat nebebus privalomi vadinamajam metalo laužo supirkimui. Tačiau be raumenukų ir čia ne iš vietos, be to, dar reikia ir žmonių, mėgstančių anksti keltis. Prabudai trečią ryto, perėjai per kaimynų ūkinius pastatus – ir įmonės steigimo mokestis jau atsipirko.

Tiesa, odontologų licencija kol kas palikta, taigi dantų traukimui vien jėgos neužteks. Bet tai smulkmena. Klausosi verslininkai ir seilė nuo galimybių gausos teka. Svarbu tik kad žadamas verslo pavasaris neateitų kitų metų rudenį.


 

Komentarai
Temos Verslas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min