Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 20d. 22:09

Vežėjas siūlo fondą Alytaus gaisrą gesinusiems ugniagesiams premijuoti

Aly­taus ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo val­dy­bos viršininkas Algirdas Baut­ro­nis
alytausgidas.lt / Aly­taus ap­skri­ties prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo val­dy­bos viršininkas Algirdas Baut­ro­nis

Alytiškis verslininkas, pervežimų įmonės savininkas Rimas Raščius savo „Facebook“ paskyroje pasiūlė idėją, kuri sulaukė didelio internautų palaikymo. Jis siūlo gaisravietėje dirbusiems ugniagesiams įkurti premijų fondą, o jo vadovaujama įmonė šiam fondui skiria pradinį 1 tūkst. eurų įnašą.

„Kvėpuojant padangų degėsiais užterštu Alytaus oru ir stebint didvyrišką ugniagesių darbą kilo idėja. Pabandome realiai, o ne vien tik gražiais komentarais viešoje erdvėje prisidėti prie šios neeilinės katastrofos naikinimo padarinių visi. Atidarykime gaisravietėje dirbančių ugniagesių premijinį fondą, į kurį galėtų visi pervesti paramą ir ji būtu išdalinta ugniagesiams premijų pavidalu.

Manau, Alytuje yra pakankamai sėkmingai dirbančių įmonių, kurios tikrai gali paskatinti pajuodusius nuo dūmų ir nuovargio vyrus. Prašysime mero ir priešgaisrinės tarnybos vadovo pagalbos administruojant šią pagalbą. Pradžiai įmonė „Vilktukas" skirs 1 tūkst. eurų įnašą. Mes galime susivienyti sunkiomis akimirkomis. Jei idėja neras pritarimo, mes vienašališkai skirsime šį įnašą, kaip premiją, nuotraukose klūpančiam, bet neparklupdytam gaisrininkų pulkininkui.“

VIDEO: Alytuje gaisras. Penkta diena
alytausgidas.lt
Komentarai: 9

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:59
03:33
01:01

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min