15min be reklamos
05 24

Viaduko remontas kelyje į Trakus įstrigo: Kelių direkcija stabdo projektą, rangovas nesutinka

Viaduko Trakų plente remonto darbai prasidėjo kovo pabaigoje, tačiau nepraėjus nė dviem mėnesiams juos teko stabdyti. Lietuvos automobilių kelių direkcija sako, kad vykdant projektą nustatyta, jog laikančiųjų konstrukcijų būklė labai prasta, tad dabar vertinama situacija ir galimybės dėl papildomų sprendinių. Rangovai sako nesutinkantys, kad reikia stabdyti visą projektą.
Remontuojamas viadukas Galvės gatvėje, kelyje Vilnius-Trakai
Remontuojamas viadukas Galvės gatvėje, kelyje Vilnius-Trakai / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Remontai startavo kovą

Kovo pabaigoje LAKD išplatino pranešimą, kuriame teigta, kad pradedamas įgyvendinti valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė (šis kelias vadinamas Trakų plentu) 16,017 km viaduko kapitalinio remonto projektas.

„Šiuo metu vykdomi parengiamieji darbai, viaduku ribojamas greitis iki 50 km/h, o nuo kovo 27 d. eismą viaduku planuojama uždaryti ir kreipti apylankomis. Viaduko remonto darbus planuojama atlikti iki šių metų rudens pabaigos.

Kol vyks viaduko kapitalinio remonto darbai, eismas pagal suderintą schemą bus kreipiamas dviejų lygių sankryžos A16 ir A4 jungiamaisiais keliais. Eismo dalyviams, vykstantiems iš Vilniaus į Druskininkus ir iš Druskininkų į Vilnių, eismo tvarka nesikeis. Važiuojantys iš Vilniaus į Trakus, bus kreipiami Druskininkų kryptimi ir sankryžos ribose jungiamuoju keliu bus vėl nukreipti į A16 kelią.

Vykstantys iš Trakų į Vilnių, sankryžos ribose turės važiuoti Druskininkų kryptimi ir minėtos sankryžos jungiamuoju keliu bus nukreipti į Vilnių“, – pranešime rašė Kelių direkcija.

Tačiau nepraėjo nė du mėnesiai, o darbus teko sustabdyti. Į tai dėmesį atkreipė 15min skaitytojas, teigdamas, kad eismas viaduku uždarytas, tačiau ant jo ramu – susidarė įspūdis, kad niekas ten nieko nedaro.

Sustabdė dėl „nenumatytų aplinkybių“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie 15min