Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 19d. 16:32

Vicemerui – politinių oponentų dūriai

Socialdemokratams užkliuvo ir spaudoje kartas nuo karto pasirodančios R.Mikaičio nuotraukos bei su vicemeru susijusi „auksinio tualeto“ istorija.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Socialdemokratams užkliuvo ir spaudoje kartas nuo karto pasirodančios R.Mikaičio nuotraukos bei su vicemeru susijusi „auksinio tualeto“ istorija.

Kauno miesto tarybos socialdemokratų frakcija vicemerą Rimantą Mikaitį apkaltino kompetencijos stoka ir šiam netiesiogiai pasiūlė pasitraukti iš posto. Pats vicemeras oponentų pažertą kritiką pavadino politiniais žaidimais.

„Kai sužinojome, kad į Kanų parodą delegacija iš Kauno nieko nenusivežė parodyti, buvome šokiruoti. Tuomet pasidomėjome, kokie yra nauji mieste projektai vykdomi. Neradome nieko. Tuomet pasižiūrėjome kaip sekasi su senais. Pamatėm, jog arba nieko nėra daroma, arba kai kuriuos klausimus R.Mikaitis yra permetęs kitiems – Panemunės tilto rekonstrukcija yra perduota Steponui Vaičekauskui, reikalais dėl logistikos terminalo rūpinasi pats meras, o Laisvės alėjos remontas yra perduotas Romaldui Rabačiui“, – priekaištus už turizmą, ekonominę plėtrą ir investicijas atsakingam vicemerui bėrė socialdemokratas Kęstutis Kriščiūnas.

Socialdemokratų frakcijos nariai galiausiai pareiškė, jog R.Mikaitis nesusitvarko su savo pareigomis ir griauna Kauno įvaizdį. Pagal su miesto taryboje daugumą turinčia „Sėkmės koalicija“ pasirašytą paramos sutartį socdemai vicemerui negali inicijuoti interpeliacijos.

Vicemeras R.Mikaitis nebuvo linkęs sutikti su socialdemokratų viešai paskelbtais kaltinimais. Pasak politiko, „tai tėra negražūs politiniai žaidimai“.

„Mes padarėme viešą kreipimąsi. Norime, kad valdantys šias problemas išsispręstų viduje“, – teigė K.Kriščiūnas, pridūręs, jog R.Mikaitį vicemero poste galėtų pakeisti jo kolegos iš Liberalų sąjūdžio – Stasys Žirgulis arba Jūratė Matekonienė.

Vicemeras R.Mikaitis nebuvo linkęs sutikti su socialdemokratų viešai paskelbtais kaltinimais. Pasak politiko, „tai tėra negražūs politiniai žaidimai“.

„Pats svarbiausias projektas – arena – yra statoma, kai tuo tarpu praeitos kadencijos valdymo metu niekas nejudėjo. Anksčiau Europos sąjungos parama Kauno nepasiekdavo. O dabar europinius pinigus mes naudojam daugeliui vystomų projektų – pilies atstatymui, šv. Jurgio bažnyčios, Pažaislio vienuolyno rekonstrukcijai, Lampėdžių kempingo ir paplūdimio įrengimui. Mūsų išjudintus projektus galėčiau vardinti ir vardinti“, – tvirtino vicemeras.

R.Mikaitis socialdemokratų pažertą kritiką siejo su kitą savaitgalį vyksiančiu Lietuvos Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus susirinkimu, kuriame bus renkamas skyriaus vadovas. Šiuo metu šias pareigas einančio R.Mikaičio įtarimus K.Kriščiūnas kategoriškai atmetė.

„Aš tikrai nežinau, kada jų susirinkimas ir man tai tikrai neįdomu“, – nurėžė politikas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min