Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viceministras Algimantas Juocevičius siekia išsklaidyti abejones

Algimantas Juocevičius
BFL/Tomas Lukšys / Algimantas Juocevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį vidaus reikalų viceministras „tvarkietis" Algimantas Juocevičius kreipėsi į teisėsaugos ir kontrolės institucijas, prašydamas suteikti visą apie jį surinktą medžiagą, galinčią kelti abejonių dėl jo einamų pareigų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį pranešė apie Specialiųjų tyrimų tarnybos jai pateiktą pažymą dėl galimai neskaidriai dirbančių viceministrų. Joje paminėti 9 viceministrai iš 5 ministerijų. Teigiama, kad pažymoje minimas ir vienas iš vidaus reikalų viceministrų.

Siekdamas išvengti abejonių dėl mano veiklos skaidrumo ir teisėtumo, kreipiausi į atitinkamas institucijas, kad būtų, išvengta galimai tikrovės neatitinkančių interpretacijų viešojoje erdvėje.

„Siekdamas išvengti abejonių dėl mano veiklos skaidrumo ir teisėtumo, kreipiausi į atitinkamas institucijas, kad būtų, išvengta galimai tikrovės neatitinkančių interpretacijų viešojoje erdvėje“, – teigė A.Juocevičius.

Vadovaudamasis Asmens duomenų apsaugos, Korupcijos prevencijos ir Kriminalinės žvalgybos įstatymų nuostatomis, viceministras kreipėsi į teisėsaugos ir kontrolės institucijas prašydamas suteikti jam visą teisėtai surinktą informaciją, galinčią kelti pagrįstų abejonių dėl jo, kaip valstybės tarnautojo, darbo skaidrumo.

Prašymai suteikti informaciją išsiųsti Specialiųjų tyrimų tarnybai, Generalinei prokuratūrai, Valstybės saugumo departamentui, Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Finansų ministerijos ir Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min