Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 29d. 18:07

Nemalonus siurprizas „Vichy“ vandens parko persirengimo kabinoje – išmatomis išteptos sienos

 „Vichy“ vandens parkas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Vichy“ vandens parkas

Apsilankymą sostinėje esančiame „Vichy“ vandens parke 15min.lt skaitytoja Aistė prisimins ilgai. Įėjusi į vieną persirengimo kabiną mergina apstulbo – sienos buvo išterliotos fekalijomis. Tačiau, kaip pasakojo Aistė, vandens parko darbuotojams tai nepasirodė verta dėmesio – purvinų sienų jos apsilankymo metu niekas taip ir neišvalė. „Vichy“ atstovai 15min.lt teigė, kad nebuvo viskas taip blogai, kaip piešia jų klientė.

Kaip 15min.lt pasakojo Aistė, šeštadienio vakarą apsilankiusi vandens parke ir pamačiusi apkiaulintą persirengimo kabiną, mergina apie tai pranešė persirengimo salės darbuotojams.

Į prašymą darbuotoja sureagavo labai abejingai.

„Nuėjusi pas juos paprašiau, kad pakviestų valytoją. Į prašymą darbuotoja sureagavo labai abejingai ir su nepasitenkinimu“, – sakė ji.

Aistei pasirodė keista, kad ji pati valytojai turėjo parodyti, kur yra išterliota kabina, nes salės darbuotojai tai esą nebuvo įdomu.

„Po maudynių, tai yra, po beveik dviejų valandų, nusprendžiau pasižiūrėti, ar ši bjauri gėdą kelianti kabina buvo išvalyta. Ir ką jūs manot? Pasibaisėjau dar kartą, nes niekas neišvalė. Labai gaila, kad „Vichy“ vandens parke toks žemas aptarnavimo lygis ir siaubingos higienos sąlygos – kai fekalijom išterliota kabina paliekama laisvam lankytojų naudojimui“, – piktinosi ji.

Pamiršo atitverti kabiną

Kaip 15min.lt teigė „Vichy“ vandens parko direktorė Ieva Šemberienė, peržiūrėjus vaizdo stebėjimo kameras tapo aišku, kad į lankytojos kreipimąsi buvo sureaguota ir personalas ėmėsi valymo darbų.

Išsiaiškinome, kad valytoja išpurškė pridergtą persirengimo kabiną dezinfekuojančiu skysčiu.

„Išsiaiškinome, kad valytoja išpurškė pridergtą persirengimo kabiną dezinfekuojančiu skysčiu, tačiau pamiršo kabiną atitverti juosta, nurodančia, kad patalpa laikinai neveikia“, – atsiųstame atsakyme raštu cituojama direktorė.

Jos teigimu, valytoja, atsakinga už šį įvykį ir aplaidų darbą, buvo griežtai įspėta.

Papeikimai skirti ir valytojos veiklos nepatikrinusiems parko darbuotojams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min