Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 13d. 08:22

Kelininkai: eismo sąlygos rajoniniuose keliuose sudėtingos (atnaujinta 14.40 val.)

Snieguotas kelias
15min.lt/Gedimino Gasiulio nuotr. / Snieguotas kelias

Ketvirtadienio popietę eismo sąlygos rajoniniuose keliuose išlieka gana sudėtingos.

13 val. rajoniniai keliai buvo padengti privažinėtu sniegu arba ledo sluoksniu, šiuose keliuose buvo slidu, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija. 

Pasak pranešimo, šiuo metu rajoniniai keliai bei jų kelkraščiai yra valomi, barstomi, šiurkštinami pavojingi posūkiai, įkalnės ir nuokalnės.

Magistralinių kelių dangos visoje Lietuvoje yra šlapios, tik Klaipėdos ir Utenos apskrityse, kur mažesnis eismo intensyvumas, yra nedidelių šlapio sniego provėžų.

Krašto keliai didesnėje šalies dalyje padengti šlapio sniego provėžomis, tačiau nemažai ruožų yra ir plikų – šlapių. Kai kuriuose rajonuose dar valomi šių kelių kelkraščiai, peronai, poilsio aikštelės. Eismo sąlygos šiuose keliuose neblogos.

13 val. snyguriavo Zarasų ir Telšių rajonuose, silpna dulksna krito Tauragės apskrityje, o Panevėžio apskrityse bei Ignalinos ir Zarasų rajonuose pustė pažeme.

Klaipėdos rajone apsemtas vieno rajoninio kelio ruožas, o Šilutės rajone apsemti ir yra neišvažiuojami aštuonių rajoninių kelių ruožai. Iš viso apsemtų kelių ruožai šiuose rajonuose yra apie 5 kilometrus, vandens gylis siekia apie 30 centimetrų.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami keturių rajoninių kelių ruožai, iš viso – 2,3 kilometro, vandens gylis siekia apie 30 centimetrų.

Išsamią orų prognozę rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min