Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viduryje Klaipėdos ganosi arklys

Miesto teritorijoje besiganantis arklys, manoma, priklauso kitapus kelio gyvenantiems čigonams.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Miesto teritorijoje besiganantis arklys, manoma, priklauso kitapus kelio gyvenantiems čigonams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pravažiuojantiems viena iš pagrindinių uostamiesčio Minijos gatvių vairuotojams ne pirmą dieną šypseną kelia neįprastas didmiesčiui vaizdas – šalia autoserviso „Kemi“ prie kelkraščio ganosi arklys.

Pliaupiant lietui gyvūnas, pririštas grandine, įkalta kuolu į žemę, ramiai stovėjo, o nulijus rupšnojo pakelės žolę. Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės atstovo, toks reiškinys mieste – itin retas ir neleistinas.

Uostamiesčio savivaldybės viešosios tvarkos poskyrio vyr. specialistas Edvardas Šutinas sakė, kad miesto tvarkymo ir švaros taisyklės draudžia laikyti, ganyti žemės ūkio paskirties gyvulius bei laikyti bites miesto teritorijoje ir naudoti žalių plotų šieną gyvūnų pašarams. Tai galima daryti tik tam tikrose miesto teritorijos vietose: Tauralaukio, Šaulių, Girulių, Paupių, Rimkų, Žardės, Labrenciškių gyvenvietėse.

„Minijos gatvė, kurioje ganosi arklys, nepriklauso nė vienai iš išvardytų teritorijų, vadinasi, ganomas neteisėtai“, – sakė E.Šutinas. Jis tikino apie šį reiškinį informuosiąs apylinkės inspektorių ir policiją, kad šie rastų gyvūno šeimininką. „Juk gyvūno į areštinę neuždarysi“, – juokavo specialistas.

Netoliese dirbantis liudininkas pasakojo, jog arklys ganosi jau kelias dienas ir yra periodiškai per vasarą išvedamas į žalią plotą. Jis, pasak vyriškio, priklauso kitapus gatvės gyvenantiems čigonams, kurie arklį neretai pasikinko ir pasivėžina vežimu.

E.Šutinas prisiminė atvejį, kai prieš porą metų pievoje už prekybos centro „Elektromarkt“ neteisėtai buvo laikomas baltas arklys. Anuomet šį gyvūną mačiusieji juokavo, neva balti arkliai vaidenasi, tačiau pasiskundus gyventojams arklys iš pievos netruko dingti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min