Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 3d. 13:30

Vienišoms mamoms surinkta kukli parama

Labdaros koncerte neatlygintinai koncertavo keletas muzikantų, tarp kurių ir Viktorija Kukauskaitė
Lietuvos Caritas nuotr. / Labdaros koncerte neatlygintinai koncertavo keletas muzikantų, tarp kurių ir Viktorija Kukauskaitė

Praėjusį penktadienį Lietuvos Caritas mylinčius klasikinę muziką bei neabejingus artimo meilės idėjoms pakvietė į labdaros koncertą, skirtą Caritas globojamoms mamoms ir jų vaikams paremti. Arti pusšimčio svečių tądien suaukojo 324 litus. Nors suma nėra didelė, koncerto rengėjai ir dalyviai patenkinti: svarbiausia, kad žmonės aukojo kilniam tikslui.

Labdaros koncerte neatlygintinai groti sutiko jaunos muzikantės Milda Čepinskienė (smuikas) ir Viktorija Kukauskaitė (smuikas). Joms fortepijonu akomponavo Loreta Haidari. Pusantros valandos trukusiame koncerte skambėjo H.Huber, J.S.Bach, J.Svendsen, C.Franck, Cl.Debussy kūriniai.

„Nors Lietuvos Caritas projektus remia užsienio fondai, prisideda Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, savivaldybės, tačiau suteikti pilnavertę pagalbą lėšų vis tiek nepakanka. Jaunos merginos ne tik kad neturi, kur gyventi, bet neišgali nusipirkti vaikų priežiūrai reikalingų priemonių ar higienos reikmenų sau pačioms.

Padedame, kiek galime, teikdami psichologinę paramą, prisidėdami prie būsto nuomos išlaidų, padėdami susirasti darbą, tačiau yra begalės kitų svarbių dalykų, kurių merginoms suteikti negalime“, – kalbėjo Lietuvos Caritas atstovė Laima Petraitytė ir patikino, kad koncerto metu surinktos aukos bus panaudotos vienišų mamų kūdikiams reikalingo maistelio bei higienos reikmenims įsigyti.

Temos: 1 Caritas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min