Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viešbutis „Kempinski“ keičia atidarymo datą

Viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square Vilnius“, anot jo atstovų, vyksta paskutiniai statybos darbai. Viešbutį planuojama atidaryti kitąmet.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square Vilnius“, anot jo atstovų, vyksta paskutiniai statybos darbai. Viešbutį planuojama atidaryti kitąmet.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sostinės centre iš apsauginių statybinių tinklų jau išlaisvintas, tačiau vis dar nebaigtas įrengti prabangaus tinklo „Kempinski Hotels“ viešbutis lankytojams duris turėtų atverti tik kitąmet.

Atidaryti pirmąjį Baltijos šalyse viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square Vilnius“ buvo žadama dar 2007 metais, tačiau projekto atstovai planus keitė net keletą kartų. Galutinis variantas – kitų metų pirmasis ketvirtis. Viešbučių „Kempinski“ tinklo Rytų Europoje bei Rusijoje atstovė Lana Melnikova sakė, kad kaip ir visur terminus koregavo ekonomikos sunkmetis.

„Kempinski“ yra tarptautinis tinklas, tad mes vykdome ne vien šį projektą. Projekto Vilniuje užbaigimas buvo šiek tiek atidėtas valdytojams dėl ekonomikos sunkmečio peržiūrėjus projekto finansavimą. Tačiau dabar jis tęsiamas, o viešbutyje atliekami paskutiniai statybų darbai“, – sakė L.Melnikova.Terminus koregavo sunkmetis, – sakė L.Melnikova.

Praėjusių metų pabaigoje išrinktas ir viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square Vilnius“ valdytojas. Juo tapo vokietis Torstenas Dressleris. Priešais Vilniaus katedrą duris atversiančiame viešbutyje bus 96 kambariai, posėdžių salės, verslo centras, restoranų ir sveikatingumo centras. 1897 m. įkurtas „Kempinski Hotels“ yra seniausias ir žymiausias Europos prabangių viešbučių tinklas.  

Įsipareigojo miestui 

„15min“ primena, kad viešbučio statytojai Vilniaus miesto savivaldybei yra įsipareigoję sutvarkyti ir aplink viešbutį esančių gatvių grindinius. L.Stuokos-Gucevičiaus gatvę, per kurią tiesiami viešbučio komunikacijos tinklai, statytojai jau sutvarkė. Pasibaigus vasaros sezonui ir aprimus vykstantiems „Europos kultūros sostinės 2009“ renginiams bus užtverta ir tvarkoma Šventaragio gatvės dalis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min