Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viešnagę apkartino netikėtos gydymo išlaidos

Susižeidusį užsienietį į oro uostą gabeno privačios greitosios automobilis, mat Vilniaus greitoji medicinos pagalbos stotis neturėjo reikiamų leidimų privažiuoti prie pat lėktuvo.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Susižeidusį užsienietį į oro uostą vežė privačios greitosios automobilis, mat Vilniaus greitoji medicinos pagalbos stotis neturėjo reikiamų leidimų privažiuoti prie pat lėktuvo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Vilnių pailsėti atvykęs Vokietijos pilietis jau pirmą viešnagės dieną restorane susilaužė koją. Užsienietis teigė nusivylęs ne tik dėl šio incidento, bet ir dėl medikų, kurie už nuvežimą iš ligoninės į oro uostą paprašė 300 eurų.

Baltijos šalis lankiusiam ir į Lietuvos sostinę atvykusiam 72-ejų vokiečiui nepasisekė. Dar nė nespėjęs apsigyventi viešbutyje, vakarieniaudamas restorane jis per neapdairumą užkliuvo už laiptelio ir griūdamas susilaužė koją. Viešbučio darbuotojams iškvietus greitąją pagalbą turistas buvo nuvežtas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę Lazdynuose.

„Rūpindamiesi savo klientu ne tik iškvietėme greitąją, aplankėme ligoninėje ir atvežėme visus jo daiktus, bet ir su Raudonuoju Kryžiumi“ parūpinome specialų lėktuvą į Vokietiją. Kadangi jam jau kartą buvo keistas klubo sąnarys, vyras norėjo gydytis ne Lietuvoje, o Vokietijoje“, – pasakojo viešbučio „Algirdas City Hotels“ pardavimų vadovė Birutė Nosavičienė.Ligoninės administracija apie galimą kainą informavo tiesiogiai pacientą. Šis sutiko ir patikino, jog turi užtektinai litų ir eurų.

Pašnekovė pasakojo, kad iš pradžių buvo užsakytas Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties automobilis, turėjęs nuvežti turistą tiesiai prie lėktuvo, mat jis pats negali vaikščioti. „Tačiau kone paskutinę minutę paaiškėjo, jog ta greitoji neturi reikiamų leidimų privažiuoti prie pat lėktuvo. Ligoninės administratorė man pasiūlė firmos, kur turi tuos leidimus telefoną, ir susisiekiau su jais“, – sakė B.Nosavičienė.

Už atvežimą – 300 eurų

Atvykęs viešosios įstaigos Sostinės skubios medicinos pagalbos tarnybos automobilis paėmė pacientą iš ligoninės ir nuvežė iki pat oro uosto. Tačiau vokietis nemaloniai nustebo, kai medicinos darbuotojai už paslaugą paprašė 300 eurų. Užsieniečiui pareiškus, kad jis neturi grynųjų, privačios greitosios darbuotojai esą pasisiūlė pinigus išgryninti ir paprašė banko kortelės bei PIN kodo.

Tačiau Sostinės skubios medicinos pagalbos tarnybos direktorius Aleksandras Feiginas „15min“ pareiškė, jog tai visiška nesąmonė. „Mes nevažiuojame, jei iš anksto nėra suderinta kaina su kliento draudiku. Tačiau šį kartą jokio kontakto su draudiku nebuvo, tad ligoninės administracija apie galimą kainą informavo tiesiogiai pacientą. Šis sutiko ir patikino, jog turi užtektinai litų ir eurų“, – sakė A.Feiginas.

Jis pasakojo, jog bevežant pacientą į oro uostą jis pareiškė, jog tiek pinigų neturi. Tačiau medikams pasiūlius sustoti prie bankomato ir iš jo išimti pinigų, vokietis staiga persigalvojo ir rado grynųjų.

„Gal jis išsigando, kad medikai nuims per daug pinigų, tačiau juk ir bankomatas duoda čekius. Gal galvojo, kad jei pasakys, jog neturi užtektinai, niekas iš jo daugiau ir nereikalaus“, – svarstė viešosios įstaigos direktorius.

Jis pripažino, jog tai pirmas atvejis, kai pacientas bandė išsisukti nuo užmokesčio. Vis dėlto direktorius tikino, jog vokietis, laiku atvežtas į oro uostą iki paties Raudonojo Kryžiaus“ lėktuvo, nuoširdžiai padėkojo medikams už pagalbą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min