Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vietoje atšaukto Karklės festivalio – policininkų sąskrydis

Klaipėdos policijos pareigūnų sąskrydis Karklėje
15min skaitytojo nuotr. / Klaipėdos policijos pareigūnų sąskrydis Karklėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Grandioziniam Karklės muzikos festivaliui neįvykus pajūrio gyventojai nustebo pamatę, kad vietoje linksmybes mėgstančio jaunimo į stovyklavietę suvažiavo šimtai policijos pareigūnų su šeimomis. Karkliškių apie renginį niekas neinformavo.

Antradienį pasitvirtino liūdnos Karklės festivalio gerbėjų prognozės: šiais metais ilgai laukta fiesta pajūryje neįvyks. Organizatoriai pranešė, kad festivalis nukeliamas į kitus metus.

Pasklidus šiai žiniai nusivylimą keitė iniciatyvos vis tiek vykti į Karklę ir „festivaliauti“ kas kaip moka. Pareigūnai patikino, kad tokioms iniciatyvoms bus užkirstas kelias ir iš pajūrio vaikys visus tokius linksmybių medžiotojus.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad šventė „Žilvičio“ vaikų stovyklos vietoje bus, tik švęsti čia susirinks ne gyvos muzikos gerbėjai, bet patys Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai su šeimomis.

Vietos gyventojai, susisiekę su 15min žurnalistais, piktinosi, kad niekas jų apie planuojamą pareigūnų sąskrydį neinformavo. Jau dienos metu iš stovyklavietės sklido triukšmas – buvo girdėti, kad vyksta kažkokios sporto rungtys. „Bjauriausia, kad net pasiskųsti nėra kam – juk patys policijos pareigūnai švenčia“, – reziumavo gyventojai.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis teigė, kad šiam savaitgaliui Klaipėdos apskrities pareigūnų šventė jau seniai buvo suplanuota.

Kaip informavo Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovai, renginiui pradėta ruoštis jau prieš keletą mėnesių, jis buvo suplanuotas Labardžiuose, Rietavo savvivaldybėje, tačiau dėl prastų meterologinių sąlygų ir užlietos stovyklavietės Labardžiuose paskutinėmis dienomis teko ieškoti naujos vietos renginiui. Paaiškėjus, jog atšauktas festivalis „Karklė Live Music Beach“, buvo kreiptasi į „Žilvičio“ stovyklavietės administraciją ir gautas leidimas stovyklavietės teritoriją išsinuomoti pareigūnų šeimos ir sporto šventei rengti. Planuojama, jog renginyje dalyvaus apie 160 policijos pareigūnų iš visos apskrities ir 40 jų atžalų.

Karklės seniūnaitė Rasa Bučienė teigė, kad tik iš žiniasklaidos sužinojo, kad stovyklavietėje bus rengiama šventė.

„Mes – vietos gyventojai – pykstame, kad stovyklos valdytojas, kaip mūsų kaimynas, elgiasi negarbingai. Išnuomoja teritoriją įvairioms organizacijoms, leidžia šioms surengti šventę, tačiau mūsų apie tai įspėti nesivargina“, – teigė ji 15min.

Anot pajūrio gyvenvietės bendruomenės narių, Karklės festivalio organizatorius visada susitikdavo su gyventojais, pranešdavo apie renginį, atsižvelgė į pastabas, kaip reikėtų pasukti sceną, kad garsas nesklistų gyvenamųjų namų link.

„Kai stovyklavietėje ilsisi vaikai – mes jų nė negirdime, tačiau matome, kad tų savaitgalinių renginių įmonėms, įvairioms organizacijoms vis daugėja. Karklę mes matome kaip ramią pajūrio gyvenvietę, kur ilsisi poilsiautojai, suvažiuoja nemažai užsieniečių. Ką mes turime jiems pasakyti, kai čia rengiamos tokios šventės, kaip pasiaiškinti, kad jie buvo neįspėti?“ – klausė bendruomenės pirmininkė.

R.Bučienė vylėsi, kad pareigūnai, patys elgsis pagal taisykles ir jau po 23 val. Karklėje įsivyraus tyla.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min