Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vietos savivaldos dienos proga pagerbti nusipelnę vilniečiai

Vietos savivaldos dienos proga pagerbti nusipelnę vilniečiai.
Vilniaus miesto savivaldybės nuotr. / Vietos savivaldos dienos proga pagerbti nusipelnę vilniečiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Vietos savivaldos dienos proga Vilniaus rotušėje buvo pagerbti savivaldai nusipelnę vilniečiai.

Iš pateiktų kandidatų specialiais šiai progai pagamintais atminimo ženklais „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ ir mero padėkos raštais apdovanoti 35 vilniečiai: bibliotekų, ugdymo, sveikatos priežiūros, socialinės globos įstaigų vadovai, savivaldybės administracijos padalinių kultūros, finansų, miesto ūkio, užsienio ryšių specialistai, savivaldybės įmonių, viešųjų įstaigų darbuotojai, miesto policijos pareigūnai, savivaldybės tarybos nariai, buvę ilgamečiai savivaldybės darbuotojai.

Nusipelniusių savivaldai vilniečių sąraše – ir pirmosios Vilniaus miesto tarybos pirmininkas Arūnas Grumadas, Lietuvos evangelikų reformatų vyskupas Tomas Šernas, Vilniaus Visų Šventųjų bažnyčios klebonas Vytautas Rapalis.

Atminimo ženklas kartu su vardiniu diplomu kartą metuose – spalio 10 dieną – teikiamas už nuopelnus miesto plėtros, verslo, ūkio, sveikatos apsaugos, socialinės rūpybos, kultūros ir meno, švietimo, kūno kultūros ir sporto, tautinių bendrijų, bendruomenės telkimo, turizmo, laisvalaikio ir pramogų, mokslo, teisėsaugos, priešgaisrinės apsaugos, paramos, labdaros, aplinkos apsaugos, paslaugų, tarptautinio bendradarbiavimo bei savivaldos politikos ir administravimo srityse.

Kandidatus apdovanojimams gali teikti Vilniaus miesto savivaldybės institucijų, įstaigų, įmonių, organizacijų, Savivaldybės departamentų vadovai, taip pat bendruomenės, pavieniai gyventojai. Savivaldybės institucijose dirbantys asmenys gali būti teikiami apdovanojimui, jei yra dirbę šioje darbovietėje ne trumpiau kaip 10 metų. Jei kandidatų darbas nėra susijęs su Vilniaus savivaldybės institucijomis, įstaigomis ar organizacijomis, 10 metų darbo stažo reikalavimas netaikomas. Asmenys apdovanojami už puikius darbo rezultatus, darbo ir asmeninių jubiliejų progomis arba už ypatingos svarbos vienkartinius nuopelnus Vilniaus miestui.

Šia proga nusipelnę miesto savivaldai vilniečiai apdovanojami antrus metus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min