Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 15d. 17:02

Viktoras Uspaskichas mato misiją – susodinti prie bendro stalo Raimundą Alekną ir Artūrą Zuoką

V.Uspaskichas nepraranda vilties sudaryti koalicija su A.Zuoku ir R.Alekna.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Uspaskichas nepraranda vilties sudaryti koalicija su A.Zuoku ir R.Alekna.

Iki naujosios tarybos pirmojo posėdžio likus vos kelioms dienoms, vis dar neaišku, kad valdys Vilniaus miestą. Sostinėje išrinkti politikai vis dar dėlioja dėliones, kas, su kuo valdys miestą ir kaip pasidalins postus.

Viktoro Uspaskicho vadovaujama Darbo partija, Vilniaus miesto taryboje iškovojusi 8 vietas, šiuo metu yra vienintelė politinė jėga, aiškiai nepasakiusi, su kuo yra pasiruošusi dalintis valdžia sostinėje.

Vat galvojame, kaip A.Zuoką su R.Alekna pasodinti prie vieno stalo. Tokią turime sąlygą. Klojame pamatus plačiai koalicijai“, – paklaustas, kaip sekasi formuoti valdančiąją koaliciją Vilniuje, sakė „darbiečių“ lyderis.
V.Uspaskichas neslėpė, kad jam nėra itin patraukli sąjunga su „Tvarkos ir teisingumo“ atstovais bei V.Tomaševskio bloku, todėl kur kas mieliau jo partiečiai įsilietų į valdančiąją koaliciją, kurią sudarytų A.Zuoko šalininkai ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD). „Mums tokia koalicija būtų priimtiniausia“, – patvirtino V.Uspaskichas.

Tačiau šios dvi politinės jėgos kol kas neranda galimybių susitarti.

Aiškumo daugėja, bet konkrečių pažadų nėra

R.Aleknos teigimu, artėjant pirmajam posėdžiui aiškumo yra vis daugiau, nes nelieka laiko manevrams. „Konkrečių pažadų aš ir nenoriu, žinant, kaip politikoje nutinka. Niekas jokių reikalavimų nekelia, tačiau ryškėja galimi koalicijos variantai ir pamatysime antradienį realizuosis jie, ar ne“, – sakė dabartinis miesto meras.

Paklaustas, kaip vertina V.Uspaskicho teiginius, kad „tvarkiečiai“ yra silpniausia grandis galimoje koalicijoje ir galbūt reikėtų derėtis be jų, R.Alekna pritarti tam neskubėjo. „Mes ta stiprioji, jungiančioji grandis, kuri visas silpnas grandis gerai sucementuos ir darbas gali visai gerai vykti“, – nuo tiesaus vertinimo išsisuko TS-LKD atstovas, prasitaręs, kad tikroji koalicija Vilniuje greičiausia paaiškės tik pirmojo posėdžio metu antradienį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min