Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2016 01 07

Viktoras Uspaskichas pasirašė prašymą išbraukti jį iš partijos

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas Vilniaus miesto skyriaus tarybai įteikė pasirašytą prašymą išbraukti jį iš partijos narių sąrašo, pranešė partijos Informacijos centras.
Viktoras Uspaskichas
Viktoras Uspaskichas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prašymas esą įteiktas trečiadienį, nors tos dienos popietę Darbo partijos atsakingoji sekretorė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė BNS teigė, kad gruodžio 23 dieną V.Uspaskichas buvo parašęs prašymą sustabdyti jo narystę organizacijoje neribotam laikui, tačiau jo nebuvo pasirašęs, todėl šis dokumentas negaliojo.

Anot ketvirtadienį išplatinto „darbiečių“ pranešimo, V.Uspaskicho prašyme nurodoma, kad jis iš partijos narių sąrašo pageidauja būti išbrauktas nuo praėjusių metų gruodžio 23 dienos. Būtent tą dieną vyko Darbo partijos tarybos posėdis Kaune, per kurį V.Uspaskichas ir pranešė apie savo pasitraukimą iš partijos.

V.Uspaskichas yra įtariamasis vadinamojoje Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje, kurią nagrinėjo Lietuvos apeliacinis teismas. Verdiktas šioje byloje bus skelbiamas kitų metų vasario 1 dieną. Politikas taip pat yra įtariamasis byloje dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjų įžeidimo.

Politikas tvirtino, kad iš partijos traukiasi, kad jai nepakenktų.

V.Uspaskichas Darbo partiją įkūrė 2003 metais ir iki 2013 metų buvo jos pirmininkas. 2008-2009 metais jis buvo Seimo nariu, opozicinės Darbo partijos frakcijos pirmininku. 2009 metų birželį politikas išrinktas į Europos Parlamentą.

Seimo nariu V.Uspaskichas dar kartą buvo išrinktas 2012 metais ir tapo valdančiosios Darbo partijos frakcijos seniūnu. 2014 metais jis vėl tapo Europos Parlamento nariu, kuriuo yra iki šiol. 2015 metais politikas tapo Darbo partijos garbės pirmininku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius