Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktoras Uspaskichas užsispyrė – teiks tik partinius ministrus

Viktoras Uspaskichas
BFL/Andriaus Ufarto nuotr. / Viktoras Uspaskichas
Šaltinis: „Žinių radijas“
0
A A

Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas „Žinių radijui“ teigė, kad neketina paisyti prezidentės Dalios Grybauskaitės reikalavimo ir teiks premjerui tik Darbo partijai priklausančius kandidatus į ministrus.

Prezidentė, iš pradžių išvis nenorėjusi koalicijoje matyti Darbo partijos, kurios lyderiai teisiami dėl sukčiavimo, vėliau pareiškė, kad šiai partijai priklausančiuose ministrų postuose norėtų matyti nepartinius asmenis.

V.Uspaskichas nusprendė nepaisyti prezidentės reikalavimo. Pasak jo, už ministrus atsakomybę turi prisiimti juos delegavusi politinė jėga. „Kas prisiims atsakomybę už šituos ministrus, jeigu jie niekam nepriklausys? Jeigu jie ką nors pridirbs, tai kas bus atsakingas? Todėl Darbo partija prisiima visą atsakomybę už savo ministrus. Juo drausmins ir taip toliau“, – ketvirtadienį sakė Darbo partijos lyderis.

V.Uspaskichas tikina į Darbo partijai skirtus Žemės ūkio, Švietimo ir mokslo, Socialinės apsaugos ir darbo bei Kultūros ministerijų vadovų postus atrinkęs 10 kandidatų ir pateikęs juos būsimajam premjerui. Tuo tarpu Algirdas Butkevičius tikina jokių kandidatų pavardžių negavęs ir laukiantis jų penktadienį.

V.Uspaskichas tikino, kad laukia, kol į Seimą ateis prokurorai prašyti jo ir kitų įtariamųjų Darbo partijos juodosios buhalterijos byloje imuniteto naikinimo. „Sąžiningai pasakius, aš laukiu, kada bus sukurta komisija, kada ateis prokuroras. Pažiūrėsime, kaip prokuroras suksis iš padėties, kai jam bus užduoti klausimai“, – teigė Darbo partijos pirmininkas.

Paklaustas, ar vykstant teismo procesui Darbo partijai nereikėtų nusišalinti nuo visų postų ministerijose ir komitetuose, kurie susiję su teisėsauga, V.Uspaskichas atsakė neigiamai.

„Su mielu noru, bet su šita byla mes jau einame į šeštus rinkimus. Niekas netrukdė teismui priimti sprendimo jau seniai. Jeigu neišsprendė, tai ką, dabar visą gyvenimą negalėsiu jokių postų užimti? Nedalyvauti rinkimuose? Atokiau laikytis? Ne. Jūs to nesulauksit niekada. Jūs „narvalis“ ant stipraus kovotojo ir oponento“, – aiškino V.Uspaskichas.

Ketvirtadienį 13.10 val. „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“ vyks diskusija: „Ar Lietuvos krepšinio laukia finansinis krachas?“

www.ziniur.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min