Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 27d. 19:25

Viktorina moksleiviams

Knygos
„15 minučių“/Juliaus Kalinsko nuotr. / Knygos

Ievos Simonaitytės bibliotekoje susirinkę moksleiviai pirmadienį dalyvaus viktorinoje.

Biblioteka pakvietė moksleivius į pilietinio ir tautinio ugdymo projekto „Mažosios Lietuvos tūkstantmečio rašytojai“ viktoriną. Tai bus puiki galimybė moksleiviams daugiau sužinoti apie Klaipėdos krašto didžiuosius kūrėjus, išgirsti ištraukas iš Ievos Simonaitytės, Simono Dacho, Rimanto Černiausko ir kitų Mažosios Lietuvos rašytojų kūrinių.

Organizuojant viktoriną bibliotekos darbuotojams talkino uostamiesčio „Vitės“ pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė Daiva Imbrasienė. Organizatorių tikslas – atverti nuostabų Mažosios Lietuvos rašytinį lobyną, kuris yra sukauptas I.Simonaitytės bibliotekos archyvuose. Surinkta vaizdinė medžiaga apie praeities ir dabarties mūsų krašto kūrėjus bus prieinama visiems mokytojams ir moksleiviams.

Dalyvaudami viktorinoje vaikai turės galimybę sužinoti daug naujo apie savo krašto literatūros veikėjus bei linksma žaidimo forma pasitikrinti ir pagilinti jau turimas žinias.

Pristatant garsiąją Mažosios Lietuvos literatūros klasikę I.Simonaitytę spalio mėnesį biblioteka pakvies į filmo „Man rūpėjo tik lietuviai“ peržiūrą, kartu ir pasiklausyti įrašų su autentišku rašytojos balsu.

Viktorina moksleiviams prasideda pirmadienį, 10 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min