Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilius Navickas išmestas iš partijos

Iš posto pasitraukti V.Navickas galėtų nebent pats.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Navickas TS-LKD partijai nereikalingas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Priežiūros komitetas pakeitė savo sprendimą dėl Vilniaus mero Viliaus Navicko – jis pašalintas iš partijos.

Trečiadienio popietę posėdžiaudamas TS-LKD Priežiūros komitetas, atsižvelgdamas į partijos tarybos rekomendacijas, taip pat iš naujo svarstė savo sprendimą dėl Vilniaus savivaldybės kontolieriaus Šarūno Skučo ir TS-LKD Senamiesčio skyriaus pirmininko Arūno Totoraičio narystės partijoje.

Įvertinę kai kurias naujai paaiškėjusias aplinkybes Priežiūros komiteto nariai nusprendė sušvelninti nuosprendį Vilniaus savivaldybės kontrolieriui Š.Skučui – sustabdyti narystę partijoje. Vilniaus miesto meras V.Navickas švelnesnės nuobaudos nesulaukė – jį nuspręsta šalinti iš TS-LKD gretų. A.Totoraičiui paliktas galioti ankstesnis Priežiūros komiteto sprendimas – šalinimas iš partijos.

Posėdžio išvakarėse Priežiūros komiteto pirmininkas Alfonsas Andriuškevičius sakė, kad gauta naujos informacijos, kuri per praeitą komiteto posėdį (rugsėjo 23-iąją – aut. past.) nebuvo pateikta. „A.Totoraitis viešai paskelbė organizavęs pokalbio tarp mero ir kontrolieriaus įrašymą ir tą įrašą išplatinęs“, – sakė A.Andriuškevičius.

Skandalas konservatorių partijoje kilo viešumoje pasirodžius garso įrašui, kuriame Vilniaus meras V.Navickas „moko“ partijos kolegą savivaldybės kontrolierių Š.Skučą daryti tyrimus, palankius valdančiajai koalicijai.

TS-LKD prezidiumas yra rekomendavęs V.Navickui trauktis iš mero pareigų. V.Navickas yra išsakęs savo nuomonę, kad trauksis iš posto tuoj pat, kai tik bus rastas kitas kandidatas. Valdančioji Vilniaus miesto tarybos dauguma kol kas naujo kandidato nėra pristačiusi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min