Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilius Navickas pasiryžęs trauktis iš Vilniaus mero posto

V.Navickas pasiryžęs trauktis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Navickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilius Navickas išgirdo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumo raginimą trauktis iš Vilniaus mero posto. Tai jis ketina padaryti tuoj pat, kai valdančioji Vilniaus miesto tarybos koalicija apsispręs, kas jį šiame poste pakeis. O visoje šitoje istorijoje V.Navickas teigia įžvelgiantis ir judėjimo „Drasiaus kelias“ šešėlį.

Ketvirtadienį paskelbęs, kad traukiasi iš TS-LKD savivaldos rinkimų sąrašo, V.Navickas sulaukė ne partijos pagyrų ar palaikymo dėl tokio žingsnio, bet siūlymo palikti ir mero postą. Penktadienį jis pareiškė, kad posto nesilaikys, tereikia sulaukti koalicijos sprendimo, kas bus jo įpėdinis.

„Gerbiu partijos nuomonę ir tikrai nenoriu jai kenkti, postų nesilaikau, tačiau jaučiu atsakomybę  miestui, miestiečiams ir visai valdančiajai koalicijai, su kuria pradėjome daug darbų. Nenoriu visko mesti ir palikti miesto taryboje sumaišties, noriu, kad darbai būtų tęsiami, todėl kviečiu visas frakcijas susitarti. Kai tik valdančioji koalicija susitars, ar jie rado naują kandidatūrą, ar toliau pasitiki manimi, priimsiu galutinį sprendimą. Jeigu bus rastas kitas kandidatas į merus, nedelsdamas atsistatydinsiu“, – sakė meras.

Anot mero, pasitikėjimas juo yra išsakytas, tačiau šiuo metu vyksta konsultacijos. „Prieš kelias dienas pasitikėjimas manimi buvo išsakytas, tačiau dabar po prezidiumo rekomendacijos galbūt savo poziciją keis mūsų frakcija, ji po to turės kalbėtis su koalicija“, – apie galimybę vis dėlto likti mero poste sakė V.Navickas.

Neskubėdamas pasitraukti iš mero pareigų V.Navickas teigia galvojantis ne tik apie patį pasitraukimą, bet ir apie ateitį. „Matyt, koalicijai reikia laiko tą kitą veiksmą numatyti. Jeigu padaryčiau staigių judesių, kas tada? Jiems reikia šiek tiek laiko susėsti ir pasitarti, ar yra koalicija, ar jos nėra. Juk iki rinkimų liko tik apie tris mėnesius, tai negi čia viską pradėsi keisti? Tiesiog reikia truputį palaukti ir viskas paaiškės“, – kalbėjo meras.

Nuoskaudas palieka sau

Paklaustas, ar nejaučiau nuoskaudos dėl tokio partijos prezidiumo sprendimo, meras nebuvo tiesus: „Aš, kaip žmogus, daug ką jaučiu, bet tai paliksiu sau.“

Ar yra galimybė, kad iš viso trauksis iš partijos, jis taip pat neatsakė. „Nepasiduokime emocijoms, teisybė visada sužinoma. Tiesiog ne kartą sakiau, kad tas žmogus (Šarūnas Skučas – aut. past.) meluoja, šmeižia, matyt, yra tam tikrų tikslų, galbūt tai rinkimų kampanija, galbūt taip ruošiamasi „Drąsiaus kelio“ ar dar kokio kito judėjimo pagrindu sukurti partiją“, – sakė V.Navickas.

Savivaldybės koridoriuose kalbama, kad savivaldybės kontrolierių Š.Skučą ir D.Kedžio tetą Audronę Skučienę sieja artimi giminystės ryšiai.

Valdančiosios daugumos miesto taryboje frakcijos jau pradėjo kalbėti apie galimus miesto valdžios pokyčius, tačiau kol kas konkretūs kandidatai, kas galėtų pakeisti V.Navicką, neįvardijami.

Skandalas savivaldybėje įsisiūbavo į viešumą iškilus slapta darytam garso įrašui, kuriame girdėti, kaip meras „moko“ savivaldybės kontrolierių daryti valdančiajai daugumai palankius tyrimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min