Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilius Semeška: Skaidrumo grupė – pasityčiojimas iš skaidrumo

Vilius Semeška
Asmeninio albumo nuotr / Vilius Semeška
Šaltinis: 15min
8
A A

Skaidrumo grupė, panašu, sukurta daugiau viešiesiems ryšiams tenkinti ir parodyti savo švarų mundurą tačiau nesiima jokių veiksmų, „Žinių radijui“ sakė Druskininkų tarybos narys Vilius Semeška.

„Pradedant propagandiniu [Druskininkų] leidiniu, kuris jau leidžiamas ištisus metus, įvairios neteisėtos statybos, galimai susijusios su pačiu R.Malinausku. Ši skaidrumo grupė – pasityčiojimas iš paties skaidrumo, kadangi ji lyg ir greito reagavimo, tačiau veikia kaip vėžlys. Ji reaguoja tik tuomet, kai naudinga partijai apsivalyti nuo jau visiško apsitapšnojimo. Šiandien mes kalbame apie ypač didelį nusikaltimą – prekybą poveikiu – kai ministerija, vyriausybe išvakarėse prieš teismo sprendimą priima teisės aktus ir ta Skaidrumo grupė – mekenimas, pasityčiojimas iš skaidrumo“, – laidoje „Aktualioji valanda“ kalbėjo V.Semeška.

Tuo tarpu Specialiųjų tyrimų tarnybai ruošiantis apklausti premjerą ir aplinkos ministrą dėl Vijūnėlės dvaro istorijos Druskininkuose, Socialdemokratų partijos Skaidrumo grupės narys Algirdas Sysas teigė, kad akstinas sukurti grupę ir buvo siekis aiškintis situaciją Druskininkuose.

„Gavome daug kritikos iš oponentų, žiniasklaidos, kai negalėjome greitai reaguoti į vieną ar kitą įvykusią istoriją. Norėdami, kad nebūtų kaltinama partija, jog slepia kažką, nori užglaistyti procesus, vilkina, buvo sudaryta ta Skaidrumo grupė, kuri vienu ar kitu atveju išreiškia savo nuomonę“, – sakė A.Sysas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min