Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilkina susitepusio direktoriaus atleidimą

V.Tamulionis
15min.lt archyvo nuotr. / V.Tamulionis
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sostinės taryba kitą trečiadienį rinksis į posėdį, tačiau miesto valdžia neketina svarstyti įtarimų šleifo persekiojamo įmonės „Šnipiškių ūkis“ direktoriaus atleidimo klausimo.

Šios įmonės laikinai direktoriaus pareigas einantis Vidmantas Tamulionis įtariamas grobstęs lėšas „Šnipiškių ūkio“ valdomoje Kalvarijų turgavietėje. Prieš trejetą savaičių darbą turgavietėje baigė savivaldybės administracijos suburta komisija. Pastaroji, per savaitę atlikusi tyrimą, lėšų grobstymo įrodymų neaptiko, tačiau išvadose pabrėžė, kad Kalvarijų turgaus buhalterija vedama „netvarkingai“, o „chaotiškos turgaus vidaus taisyklės sudaro sąlygas korupcijai“. Darbą toliau tęsia dar viena suburta komisija, tačiau išvados kol kas nepateikiamos.

Chaosas ir nelegali veikla tęsiasi, – G.Babravičius„Klausimas jau ne pirmą kartą vilkinamas, o chaosas ir nelegali veikla tęsiasi. Valdančioji Tvarkos ir teisingumo partija su meru priešakyje jau antrą kartą neįtraukia direktoriaus atleidimo klausimo“, – piktinosi opozicinės Liberalų ir centro sąjungos frakcijos vadovo pavaduotojas Gintautas Babravičius. Tarybos nariai ketina pakartotinai surinkti 17 narių parašų, kad klausimas pagaliau gultų tarybos posėdžio darbotvarkėje. Anot opozicijos atstovo, komisijos išvados yra aiškios, o prokuratūra ketina pradėti direktoriaus veiklos tyrimą.

Atleido darbuotojus

Įtarimų šleifą „Šnipiškių ūkiui“ stiprina įmonėje pasipylusios išeitinės kompensacijos. Opozicijos žiniomis, Prekybos skyriaus vedėja, dirbanti įmonėje nuo 1999 metų, gavo 43 tūkst. Lt kompensaciją, o po kelių dienų buvo vėl priimta į darbą. Kitai darbuotojai, dirbusiai tik vienerius metus, išmokėta 23 tūkst. Lt kompensacija.

Dar prieš Kalėdas V.Tamulionis pasirašė ir apie vyraujačią netvarką prabilusios už Kalvarijų turgavietės administravimą atsakingos Genovaitės Meilūnienės atleidimo lapelį. Vėliau šis atleidimas savivaldybės teisininkų pripažintas per griežta nuobauda už pravaikštas, tačiau darbuotojai siūloma kreiptis į teismą. Savivaldybės administracija kištis į įmonės valdymą negali. „Tik pats V.Tamulionis gali atšaukti savo sprendimą dėl darbuotojų atleidimo, arba teismas“, – yra sakęs Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas.

Pasak opozijos, netvarka visiems žinoma, apie tai ne kartą informuotas meras ir administracija, tačiau suvaldyti chaoso ir lėšų grobstymo nepavyksta.

Trauktis neketina

Įtarimais apipiltas „Šnipiškių ūkio“ vadovas tikina nieko blogo nepadaręs ir pats iš pareigų trauktis neketina. „Gyvename teisinėje vasltybėje ir jei būsiu atleistas, neatmetu galimybės kreiptis į teismą. Buvo daugybė komisijų, tačiau grubių pažeidimų įmonės veikloje nenustatyta“, – 15min.lt sakė V.Tamulionis.

Vadovas įtarimus vadina „purvo pylimu“ ir įtaria ketinimus su juo susidoroti. „Čia, matyt, yra kažkieno interesai dėl Kalvarijų turgavietės. Kiek žinau, ji bus atskirta. Matyt, kažkam to reikia ir ieškoma priežasties keisti turgavietės valdymą“, – dėstė V.Tamulionis. Kalbėdamas apie atleistus darbuotojus, vadovas pastariesiems siūlo kreiptis į teismą, o ne ieškoti teisybės viešumoje. „Teismas sprendžia kas teisus, o kas ne. Spauda to Lietuvoje nedaro“, – nukirto V.Tamulionis

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min