Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus autobusai ir troleibusai pirmadienį vėlavo, bet važiavo visais maršrutais

Vilniaus autobusai pirmadienį vėlavo, bet važiavo.
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Vilniaus autobusai pirmadienį vėlavo, bet važiavo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį įsisiautėjusios pūgos pirmadienio rytą privertė ne vieną Vilniuje gyvenantį vairuotoją griebtis kastuvo, kad galėtų išvažiuoti iš užsnigto ir užpustyto kiemo. Dalis nusprendė geriau pasinaudoti sostinės viešuoju transportu, kuris, nors ir strigdamas, bet važiavo visais maršrutais.

Pirmadienio rytas vairuotojus pasitiko ekstremaliomis eismo sąlygomis. Net ir pagrindinėse gatvėse vairuotojai slidinėjo ir strigo spūstyse.

Vilniaus visuomeninis transportas važiavo be didesnių nesklandumų. Bent jau taip tvirtino bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Gintaras Nakutis. Jo teigimu, problemų iškilo tik Skaidiškėse, tačiau tai jau Vilniaus rajonas, o ne miestas.

„Nepravažiuojamų vietų nebuvo, tik Skaidiškėse, kur Vilniaus rajono teritorija, buvo sudėtingiau. Važiavome visur. Žinoma, grafiko laikytis gal ir nevisai pavyko. Bet išvažiavo visas transportas, visur pravažiuoti galėjome. Dėl sudėtingų eismo sąlygų transportas tik galėjo vėluoti“, – tvirtino G.Nakutis.

Anot direktoriaus, net ir vėlavimų pasitaikė ne visur. Esą tik kai kuriuose maršrutuose nepavyko važiuoti pagal nustatytą grafiką, kitur iš viso nevėluota arba vėluota tik šiek tiek.

Viešojo transporto keleiviai ne visiškai sutiktų su tokia direktoriaus nuomone. Daliai jų reikėjo palaukti ilgokai, nes kai kurie nustatytu laiku turėję važiuoti troleibusai ar autobusai taip ir nepasirodė.

Stotelėse taip pat galima buvo išvysti visiškai sustojusius troleibusus. Anot direktoriaus, jis neturi informacijos, kad troleibusai masiškai gestų, tačiau esą pavienių atvejų galėję pasitaikyti. „Ryte buvo apie 10 laipsnių šalčio, pakankamai drėgna, tai galėjo galbūt pneumatinė sistema strigti – durys galėjo neatsidaryti arba neužsidaryti“, – sakė „Vilniaus viešojo transporto“ vadovas.

Direktorius užtikrino, kad troleibusai ir autobusai nebuvo sustoję važiuodami į įkalnes, tokias kaip T.Narbuto, Ukmergės gatvėse ar Savanorių prospekte. „Visur pravažiavome. Sunkiai, bet pravažiavome“, – tvirtino G.Nakutis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min