Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus autobusų stotyje – minios norinčiųjų nemokamai nuvažiuoti į Kauną

Vilniečiai plūsta į Vilniaus autobusų stotį nemokamų bilietų į Kauną
Kauno sav. nuotr. / Vilniečiai plūsta į Vilniaus autobusų stotį nemokamų bilietų į Kauną
Šaltinis: 15min, BNS
5
A A

Originaliam Kauno sveikinimui sostinei vilniečiai neliko abejingi – gavę kvietimą šeštadienį nemokamai nuvykti iš sostinės į Kauną, jau nuo pat ryto rikiavosi stotyje.

Kaunas trečiadienį pasveikino Vilnių ir visus vilniečius su 694-uoju miesto gimtadieniu. Šia proga visą šeštadienį Kaunas vilniečiams dovanoja nemokamas keliones autobusais maršrutu Vilnius–Kaunas, nemokamas išskirtines ekskursijas bei nuolaidas Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose.

Švęsti 694-ojo Vilniaus gimtadienio į Kauną nuo pat ryto pradėjo plūsti šimtai vilniečių – Vilniaus autobusų stotyje nutįso eilės. Iki 8.30 val. jau išdalinti 350 bilietų, pranešė Kauno miesto savivaldybė.

Organizatoriai, matydami, kad norinčiųjų skaičius viršijo lūkesčius, užsakė dar papildomus „Kautros“ autobusus.

Vilniečiams tereikia nuvykti prie Vilniaus autobusų stoties kasų, kur nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto veikia nemokamų bilietų punktas „Kaunas myli Vilnių“. Ten vilniečiai gali atsiimti šventinį autobuso bilietą ir pasirinkti patį laiko prasme patogiausią šios bendrovės maršrutą Vilnius–Kaunas.

Kauno sav. nuotr./Vilniečiai plūsta į Vilniaus autobusų stotį nemokamų bilietų į Kauną
Kauno sav. nuotr./Vilniečiai plūsta į Vilniaus autobusų stotį nemokamų bilietų į Kauną

Tame pačiame „Kaunas myli Vilnių“ punkte dalijamos ir „Vilniaus gimtadienio“ skrajutės, kuriose vilniečiai ras nemokamų ekskursijų sąrašą ir aprašymus, sužymėtas Kauno centro, senamiesčio lankytinas vietas bei vilniečius svetingai tą šeštadienį priimsiančius geriausius Kauno restoranus, kavines ir barus.

Iki 8.30 val. jau išdalinti 350 bilietų.

Atvykę į Kauną, sostinės gyventojai gali aplankyti nemokamas ekskursijas, skirtas susipažinti su miestu: vyksta ekskursija apie filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Tarpukario Kauno elito paslapčių“ ekskursijoje galima sužinoti apie Kauno įgulos Karininkų Ramovėje vykdavusius prabangius kaukių balius. Taip pat vyksta ekskursija „Kaunas art deco ir naujoji prezidento V.Adamkaus biblioteka“ apie tarpukario art deco ir modernizmo stilius, atsiskleidusius tarpukario Kaune, bei vizitas į V.Adamkaus biblioteką.

Ekskursijos – nemokamos, jose galima dalyvauti pateikus Vilniečio kortelę arba Vilniaus gimtadieniui skirtą skrajutę, būtina užsiregistruoti.

Kaip skelbė Kauno savivaldybė, vietų nemokamose ekskursijose neliko per tris valandas, todėl buvo suorganizuotos trys papildomos ekskursijos, kurios taip pat rezervuotos.

Šiemet sukanka 694-eri metai, kai kunigaikštis Gediminas savo sausio 25 dieną rašytame laiške Vokietijos meistrams paminėjo Vilnių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vilnius Kaunas
Parašykite atsiliepimą apie 15min