Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus bažnyčioje mirė „Trimito“ dirigentas Romas Balčiūnas (atnaujinta 17.11 val.)

Diriguoja Romas Balčiūnas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Diriguoja Romas Balčiūnas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Vilniuje, Šv.Kazimiero bažnyčioje, staiga mirė orkestro „Trimitas“ ilgametis dirigentas Romas Balčiūnas. Manoma, kad mirtis ištiko dėl širdies veiklos sutrikimo.

Nelaimė įvyko sekmadienio popietę Vilniaus senamiestyje esančioje Šv.Kazimiero bažnyčioje.

Greta buvę žmonės iškvietė greitosios pagalbos medikus, tačiau jie vyriškiui padėti jau nebegalėjo. Jis mirė.

Dėl įvykio Vilniaus policija pradėjo tyrimą. Manoma, kad vyriškis bažnyčioje staiga mirė dėl sveikatos problemų. Tikslią jo mirties priežastį turi nustatyti ekspertai.

Vilniaus greitosios pagalbos medikai sekmadienį sulaukė ir daugiau iškvietimų į sostinės bažnyčias. Velykų rytą per Katedroje vykusias mišias nualpo pagyvenusi moteris. Ją medikai išvežė į ligoninę.

Papildyta 15.35 val.: Policijai nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad bažnyčioje mirė orkestro „Trimitas“ vyr. dirigentas Romas Balčiūnas (gim. 1934 m.).

R.Balčiūno žmona policijai sakė, kad jos sutuoktinis turėjo nesveiką širdį. Pastarąjį kartą iš ligoninės jis išsirašė balandžio 7 d.

R.Balčiūnas orkestro dirigentu tapo 1964 m.

Papildyta 17.11 val.: R.Balčiūnas sukniubo orkestrui diriguodamas Velykų proga bažnyčioje surengtame koncerte. Koncertas prasidėjo 13 val., iš karto po pamaldų.

Velykiniame koncerte, diriguojant R.Balčiūnui, „Trimitas" atliko Richardo Wagnerio, Antoníno Dvořáko, Pavelo Staněko,  Zdeněko Fibicho, Cristopherio Hawkinso kūrinius.

Dirigentas staiga blogai pasijuto pačioje koncerto pabaigoje. Pranešimas apie nelaimę pagalbos telefonu 112 gautas šiek tiek po 14 val. 

Greitosios pagalbos medikai R.Balčiūną dar bandė gaivinti, tačiau jų pastangos rezultatų nedavė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min