Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus centre Neryje vėl apvirto valtis, ugniagesiai išgelbėjo vieną žmogų

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus ugniagesiai penktadienio pavakare skubėjo prie Neries gelbėti vandenyje apvirtus valčiai atsidūrusio žmogaus.

Pirminiais duomenimis, Nerimi sostinės centre pasiplaukioti sumąstė trys žmonės. Ties Olimpiečių gatve jų valtis apvirto. Du žmonės į krantą išplaukė patys, trečią, įsikibusį į apvirtusią valtį, nunešė srovė.

Vaikinas buvo su gelbėjimo liemene, tad nuskęsti jis negalėjo. Tačiau kilo grėsmė, kad jaunuolis vandenyje gali smarkiai sušalti.


Žiūrėti Neryje Vilniaus centre vėl apvirto valtis didesniame žemėlapyje

Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Jie ties Karaliaus Mindaugo tiltu vandenyje plūduriuojančiam žmogui nuleido gelbėjimo ratą ir nelaimėlį ištraukė į krantą. Jam buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai.

Tačiau dar iki atvykstant medikams jaunuolis nuo ugniagesių pabėgo. Vėliau paaiškėjo, kad jis nusivijo srovės nešamą valtį. Ją vaikinams pavyko pagauti ir į krantą ištempti ties Baltuoju tiltu.

Paaiškėjo, kad valtis padaryta iš kelių tarpusavyje surištų baidarių. Jaunuoliai prasitarė, kad jų plaukiojimo aparatas apvirto, kai visi suėjo į vieną pusę.


Žiūrėti Neryje Vilniaus centre vėl apvirto valtis didesniame žemėlapyje

Tai jau antras panašus atvejis Vilniuje per kelias pastarąsias paras. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, prieš vidurnaktį, Neryje sostinės centre irgi apvirto valtis, kuria plaukiojo keli jaunuoliai. Visi jie į krantą išplaukė patys.

Jei jums pavyko užfiksuoti šį įvykį, nuotraukas ar vaizdo medžiagą siųskite adresu: 15min@15min.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min