Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 7d. 13:02

Vilniaus centre prekiaujama nelegaliais degalais?

Traidenio gatvė Vilniuje
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / Traidenio gatvė Vilniuje

Vilniaus centre nelegaliai pardavinėjami degalai. Slaptą prekybą nuolat stebinti gyventoja apie tai ne kartą pranešė įvairioms tarnyboms, tačiau jos į šią informaciją nekreipia jokio dėmesio.

„Sostinė“ rašo, kad į nedidelį uždarą kiemą Žvėryne, Traidenio gatvėje, vienas po kito suka automobiliai.

Nors name, kuriam priklauso šis kiemas, gyvena tik kelios šeimos, mašinos čia zuja be perstojo.

Kieme veikia degalinė. Vilnietė T.S. apie tai dar prieš metus pranešė policijai, bet policininkai net nebandė stebėti kiemo.

T.S. iškviesti pareigūnai šio namo gyventoją L.J. aptiko su benzino indu, tačiau vyras paaiškino, jog degalus pilasi į savo automobilį.

Gyventoja iš policijos sulaukė atsakymo, jog jos pateikta informacija nepasitvirtino.

Kiemas dvokia benzinu

Tiek policijos, tiek Vilniaus savivaldybės darbuotojai vilnietei liepė pačiai filmuoti arba fotografuoti prekybą degalais, o jiems pristatyti ne mažiau kaip penkias nuotraukas.

Kai L.J. būna kieme, kelis skundus parašiusi vilnietė bijo pažiūrėti net pro buto langą. „Kartą išgirdau kažkokį bildesį, atitraukiau užuolaidą, o kaimynas pradėjo rėkti, kad jį persekioju. Gal aš savo namuose neturiu teisės pažiūrėti net per langą“, – guodėsi Žvėryno gyventoja.

Nuo praėjusių metų pavasario jos buto langai visada būna uždaryti – kieme dvokia benzinu.

Indus su benzinu kaimynas laiko kieme esančiame sandėlyje, o į savo ir svetimus automobilius pilsto po namo langais.

Sulaukė ir grasinimų

T.S. žiniomis, benziną dviem lengvaisiais automobiliais jis vežasi iš Baltarusijos. Iš pradžių moteris bandė tartis su kaimynu ir prašė jo nepilstyti benzino po langais. Tačiau klientų kieme vis daugėjo. T.S. dažnai pastebi tuos pačius automobilius, kartais į kiemą užsuka taksistai.

„Kieme dažnai stovi automobilis, kurio bagažinėje sudėti indai su benzinu. Juk tai kelia pavojų visų gyventojų saugumui“, – nuogąstavo T.S.

Šiuos būgštavimus ji ir raštu, ir žodžiu išdėstė Žvėryno ir Šnipiškių policijos nuovados pareigūnams. Praėjusių metų rudenį T.S. pareiškimus policijai rašė kas antrą dieną. Jos pareiškimą dėl prekybos benzinu pasirašė dar viena šio namo gyventoja.

Žvėryno gyventoja į policiją kreipėsi ne tik dėl prekybos degalais, bet ir dėl kaimyno grasinimų. „Jis atvirai grasino su manimi susidoroti, sakė, kad išmuš man dantis, liepė nesirodyti kieme ir vadino prostitute“, – guodėsi vilnietė.

 

Temos: 1 Degalai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min