Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vilniaus energija“ prašo panaikinti Lietuvos metrologijos inspekcijos aktą

„Vilniaus energija“
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „Vilniaus energija“
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) negalėjo pradėti nagrinėti administracinės bylos pagal UAB „Vilniaus energija“ skundą Lietuvos metrologijos inspekcijos Vilniaus apskrities skyriui, nes ne visi bylos dalyviai buvo gavę teismo šaukimus.

Lietuvos metrologijos inspekcijos Vilniaus apskrities skyrius 2011-03-21 patikrinęs, kaip UAB „Vilniaus energija“ vykdo tiekiamo karšto vandens ir šiluminės energijos apskaitą gyvenamajame name Vilniuje, Ukmergės g. 300B, t.y. kaip laikosi Metrologijos įstatymo ir kitų teisės aktų, surašė Teisinės metrologijos reikalavimų laikymosi patikrinimo aktą. Šiame akte konstatuojama, kad bendrovė nesilaiko Valstybinės metrologijos inspekcijos direktoriaus 2010-11-15 įsakymu patvirtintų nuostatų; kad sąskaitoms išrašyti ir atsiskaityti su vartotojais naudoja metrologiškai neįteisintos šiluminės įrangos reguliavimo ir duomenų perdavimo sistemos nuotoliniu būdu gaunamus duomenis. Lietuvos metrologijos inspekcija nurodė bendrovei „Vilniaus energija“ atsiskaitymams su vartotojais naudoti tik metrologiškai įteisintų įvadinių šilumos ir butuose įrengtų karšto vandens skaitiklių su galiojančia metrologine patikra, deklaruotus rodmenis. Pareiškėja prašo Vilniaus apygardos administracinio teismo panaikinti Lietuvos metrologijos inspekcijos Vilniaus apskrities skyriaus 2011-03-21  aktą kaip neteisėtą ir objektyviai neįgyvendinamą. 

Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija rugsėjo 28 d. negalėjo pradėti nagrinėti administracinės bylos, nes ne visi tretieji suinteresuotieji asmenys – namo gyventojai – buvo informuoti apie teismo posėdį. Teismas nusprendė viešai pranešti apie lapkričio 21 d. atidėtą teismo posėdį.

Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs dar 6 administracines bylas pagal to paties pareiškėjo – UAB „Vilniaus energija“ – skundus  Lietuvos metrologijos inspekcijos Vilniaus apskrities skyriui dėl patikrinimo aktų panaikinimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min