Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus Greitosios pagalbos stoties darbuotojų atlyginimai – po 15 tūkstančių

Eurai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eurai
Šaltinis: 15min
0
A A

Tokios tarptautinės korporacijos kaip „Facebook“ ar „Google“ Lietuvoje niekada negalėtų pretenduoti būti geriausiu darbdaviu, juos visuomet pralenktų valstybės ar savivaldybių įstaigos su savo keista ir niekam nesuprantama algų skaičiavimo metodika.

Naujoji Vilniaus miesto tarybos narė Aušra Maldeikienė išvydusi miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos ataskaitą tiesiog nustėro – Vilniaus Greitosios pagalbos stoties darbuotojų atlyginimai vos ne dvigubai didesni nei tautos išrinktų Seimo narių.

Vilniaus Greitosios pagalbos stoties administratorės atlyginimas – 7800 litų (3100 pareiginė alga bei 4700 litų priedas).

„Dar kartą Lietuvos žmonėms noriu pasakyti, kad šitos sumos nėra svetimi pinigai, tai tie pinigai, kuriuos mokesčių mokėtojai sumoka į biudžetą... Ar Jums atrodo normalu, kad Greitosios pagalbos stoties administratorė turi gauti daugiau kaip 2000 eurų siekiantį atlyginimą?“ – klaus A. Maldeikienė.

Ar Jums atrodo normalu, kad Greitosios pagalbos stoties administratorė turi gauti daugiau kaip 2000 eurų siekiantį atlyginimą? – klausė A.Maldeikienė.

Maža to, įstaigos vyresniajai buhalterei buvo mokamas 9700 litų atlyginimas (4400 litų – pareiginė alga bei 5300 litų priedas).

Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties teisės skyriaus vadovei buvo mokamas dar didesnis atlyginimas – 14 150 litų per mėnesį... (5 700 – mėnesinis atlyginimas bei 8 450 litų priedas).

Tačiau labiausiai pasisekė vyriausiajai finansininko pavaduotojai, kuri per mėnesį susižerdavo beveik tiek pat, kaip ir mūsų šalies vadovė. Greitosios pagalbos stoties darbuotojos atlygis siekė 15 100 litų per mėnesį.

„Šitie skaičiai yra neadekvatūs. Sutikite, kad 15 000 litų atlygis už darbą eilinėje įstaigoje teisininkei, kuri nėra aukščiausios kvalifikacijos, nepadorus. Vadinasi, yra plaunami pinigai“, – sakė A. Maldeikienė.

Pačios įstaigos vadovo alga kiek kuklesnė – 7 300 litų, tačiau audito metu nustatyta, kad įstaigos direktorius savo paties įsakymais už darbą greitosios medicinos pagalbos gydytoju skirdavo priedus sau pats.

Plačiau apie Vilniaus Greitosios medicinos pagalbos stoties atlyginimus žiūrėkite šį pirmadienio vakarą LNK laidoje KK2.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min