Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 15d. 11:25

Vilniaus konservatoriai dėl šilumos sąskaitų nori versti merą Artūrą Zuoką

Artūras Zuokas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Opozicija užsimojo perimti Vilniaus valdžios vairą iš Artūro Zuoko.

Vilniaus miesto tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija išplatino pareiškimą, kuriame raginama pareikšti nepasitikėjimą sostinės meru Artūru Zuoku dėl nekontroliuojamo šilumos kainų augimo.

Pareiškime rašoma, kad TS-LKD frakcija piktinasi miesto šilumos ūkį valdančių verslininkų cinizmu dėl kylančių šilumos kainų Vilniaus mieste. „Vilniaus šilumos tinklų nuomininkas UAB „Vilniaus energija“, pasinaudodamas, kad lapkričio mėnesio temperatūra buvo vos 0,8 laipsnių žemesnė nei pernai metų lapkritį, deklaravo 17 proc. didesnį šilumos suvartojimą Vilniaus mieste. Tai yra nesuprantama, tuo labiau, kad per šiltąjį sezoną buvo renovuotas ne vienas daugiabutis, mokykla ir vaikų darželis“, – rašoma frakcijos seniūno Vido Urbonavičiaus pasirašytame rašte.

Anot V.Urbonavičiaus, dėl tokių veiksmų yra atsakingas Vilniaus miesto meras A.Zuokas, kuris 2002 m. pasirašydamas Vilniaus šilumos tinklų nuomos sutartį nesukūrė efektyvaus monopolininko kontrolės mechanizmo ir tuo sudarė sąlygas paminti vilniečių interesus.

„Kviečiame Vilniaus miesto gyventojus, gavusius smarkiai padidėjusias sąskaitas, kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse 182 str. „Sukčiavimas“, – teigiama pareiškime.

Atsižvelgdama į susidariusią padėtį ir siekdama spręsti šį vilniečiams aktualų klausimą TS-LKD frakcija kreipiasi į visus Vilniaus miesto tarybos narius, kurie „neabejingi tinkamam vilniečių interesų atstovavimui“, siūlydama pareikšti nepasitikėjimą dabartiniu Vilniaus miesto meru ir sudaryti naują valdančiąją koaliciją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min