Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 2d. 12:33

Vilniaus Lukiškių aikštėje nuo šeštadienio – ledo čiuožykla

Ledo čiuožykla veiks Lukiškių aikštėje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ledo čiuožykla veiks Lukiškių aikštėje

Lukiškių aikštėje jau nuo šeštadienio galima bus čiuožinėti tikrų tikriausioje čiuožykloje. Ir ji neištirps, net jeigu žiema sugalvos papokštauti ir orai atšils iki pliusinės temperatūros. Čiuožykla Vilniaus centre veiks termometrams rodant ir 5 laipsnius šilumos.

Antradienį čiuožykla tik pradėta lieti, bet iki savaitgalio ketinama pabaigti visus darbus ir šeštadienį jau leisti čiuožti visiems norintiems. Kaip teigiama socialiniame tinkle „Facebook“ išplatintame kvietime į atidarymo renginį, pirmieji 50 atvykusių entuziastų turės galimybę pačiuožinėti nemokamai.

Pristatydamas šių metų Vilniaus kalėdinius renginius, projekto „Kalėdos sostinėje“ vadovas Tadas Rimdžius sakė: „Lukiškių aikštėje bus išlieta „DNB“ ledo čiuožykla. Ypatingas dalykas – 300 kv.m dydžio, profesionaliai išlietas ledas, vaikai galės mokytis čiuožti, vyks įvairūs renginiai, tad tai bus patraukli vieta. Galima bus pravažiuoti su traukinuku, sustoti, pačiuožinėti ir sugrįžti atgal į miesto širdį.“

Čiuožykla šioje vietoje prieš kelerius metus jau buvo išlieta, tačiau didelio susidomėjimo nesulaukė. Sezoną gerokai sutrumpino ir atšilę orai, kai natūralus ledas tiesiog ėmė tirpti.

Kaip tvirtina viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas, tuomet nebuvo naudotos tokios technologijos, kokios naudojamos šiemet. „Buvo išlietas ledas ant aikštės dangos, tad viskas priklausė nuo oro sąlygų. Šį kartą mes paėmėme profesionalią dangą su šaldymo įranga. Ir šioje vietoje norime kurti tradiciją – jeigu pamatysime, kad žmonės nori čiuožti, didinsime čiuožyklą, plėsime, galvosime, ką dar galime pasiūlyti“, – sakė M.Paulauskas.

Planuojama, kad čiuožykla veiks kasdien nuo vidurdienio (penktadienį–sekmadienį – nuo 11 val.) iki 22 val. ištisus du mėnesius iki vasario 6 dienos. Čia pat galima bus išsinuomoti ir pačiūžas – čiuožimas 45 minutes su savo pačiūžomis kainuos eurą (3,45 Lt), su nuomotomis – du (6,9 Lt).

Šeštadienį, čiuožyklos atidarymo metu nuo 15 val., žadama parodyti vaikų dailiojo čiuožimo parodomąją programą, „Hockey Punks Academy“ jaunučių talentų parodomąsias varžybas, o tada jau leisti čiuožti visiems.

Nemokantys čiuožti neturėtų nusiminti. Čia vyks ir dailiojo čiuožimo, ir ledo ritulio treniruotės.

Dailiojo čiuožimo pamokos Rasa Stripkiūnaitė ves trečiadieniais 18.15-19 val. ir sekmadieniais 15.45-16.30 val. Ledo ritulio pamokos su „Hockey Punks Academy“ treneriais vyks ketvirtadieniais 15.45-16.30 val. (vaikams), šeštadieniais: 12-12.45 val. (vaikams) ir 13.15-14 val. (suaugusiems), sekmadieniais 13.15-14 val. (vaikams).

Pernai čiuožti siūlyta Rotušės aikštėje, bet ant dirbtinės dangos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min