Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 13d. 12:02 , Atnaujinta: 2015 rugsėjo 13d. 15:55

„Vilniaus maratono“ trasoje miręs 44-erių vyras – karys

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Igno nuotr. / Įvykio vietoje

Sekmadienį sostinėje vykstančioje bėgikų šventėje ant kojų sukelti medikai – vieną iš „Vilniaus maratono“ dalyvių ištiko klinikinė mirtis, medikams jo atgaivinti nepavyko.

Policija informavo, kad vienam „Danske Bank Vilniaus maratono“ 44-erių metų dalyviui sutriko sveikata.

Iš pradžių buvo pranešta apie klinikinę mirtį. Medikai skubiai nuvežė vyrą į ligoninę, tačiau jo atgaivinti nepavyko. Nepatvirtintais duomenimis, bėgiką ištiko širdies smūgis.

Medikai ir policija kol kas nenustatė mirusiojo tapatybės. Žino tik jo amžių – 44-eri. Taip pat šį tą atskleidžia jo apranga. Vyras vilkėjo kariškus drabužius.

Krašo apsaugos ministerija praneša, kad miręs vyras yra Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karys Vytautas Burokas.

Krašto apsaugos sistemos vadovybė mirusio kario artimiesiems ir tarnybos draugams reiškia nuoširdžią užuojautą.

V. B. buvo ilgametis krašto apsaugos sistemos karys. Jis krašto apsaugai atidavė dvidešimt savo gyvenimo metų.

Miręs karys buvo tikrintas Kauno karo medicinos komisijoje š. m. kovo 23 d. – jokių ligų, ydų ir nusiskundimų sveikata karys neturėjo.

Reiškia užuojautą

Maratoną organizuojančios  Všį „Tarptautinis maratonas“ direktoriaus Darius Mikulis sako, kad nelaimė įvyko prie Seimo.

„Labai apgailestaujame ir reiškiame užuojautą artimiesiems. Mūsų žiniomis, bėgikas nukrito ties Seimu. Prie jo pirmiausiai sustojo šalia bėgę dalyviai, taip pat šalia buvęs pirmosios pagalbos savanoris, bėgikui suteikta pirmoji pagalba. Greitoji pagalba atvyko per 4 min. ir bėgiką išvežė į Santariškių klinikas, kur dar valandą jį gaivino. Deja, bėgikas mirė“, – pranešime spaudai cituojamas D. Milulis.

Šiais metais trasoje dirba 42 greitosios pagalbos savanoriai, 3 greitosios pagalbos automobiliai, veikia Kardiolitos punktas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min