Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus mero posto pasiryžęs siekti konservatorius Valdas Benkunskas meta darbą VRK

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Vilniaus sueigos pirmininko pavaduotojas Valdas Benkunskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Vilniaus sueigos pirmininko pavaduotojas Valdas Benkunskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybės tarnybos narys 29 m. konservatorius Valdas Benkunskas neatsisakytų tapti partijos kandidatu į Vilniaus merus. Dėl to jis pirmadienį nusprendė atsistatydinti iš Vyriausiosios rinkimų komisijos narių.

„Aš nesakau „ne“, bet viskas priklausys nuo partijos pasitikėjimo. Prezidiumas tas pavardes išsakė,  bet dabar kandidatai susitiks su skyriais. Kalbėsimės, žiūrėsime. Aš nesakau „ne“ ir atsakomybės nesipurtau, nes situacija pas mus nėra gera. Kitos partijos jau turi kandidatus“, – 15min.lt pirmadienį sakė V.Benkunskas.

Aš nesakau „ne“ ir atsakomybės nesipurtau. Situacija pas mus nėra gera, nes kitos partijos jau turi kandidatus.

Jei vis dėlto partija jo nepasirinks kandidatu į sostinės merus, V.Benkunskas neabejotinai bus konservatorių kandidatu į sostinės savivaldybės tarybą. Todėl pirmadienį politikas nutarė atsisakyti su kandidatavimu nesuderinamų pareigų Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK).

„Ketinu dalyvauti savivaldos rinkimuose, o VRK nario pareigos nesuderinamos su kandidato. Kuo mane partija pakeis, dar nežinau“, – pirmadienį sakė jis.

V.Benkunsko atsistatydinimo raštas bus įteiktas Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei. Tuomet dėl jo atleidimo spręs Seimas.

V.Benkunskas VRK nariu tapo 2012 m. Į komisiją jį pasiūlė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min